• تاریخ: 2016-02-04
  • شناسه خبر: 14212
  • 404 بازدید

هفته بیست و هفتم کورس اسب‌دوانی پاییزه گنبد برگزار شد

ارکین نیوز- هفته بیست و هفتم مسابقات کورس اسب‌دوانی پاییزه گنبدکاووس در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد. به گزارش خبرنگار مهر، در هفته بیست و هفتم این رقابت‌ها عصر پنج‌شنبه ۶۲راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبر ...

ارکین نیوز- هفته بیست و هفتم مسابقات کورس اسب‌دوانی پاییزه گنبدکاووس در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در هفته بیست و هفتم این رقابت‌ها عصر پنج‌شنبه ۶۲راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبردداخلی در هفت دور هزار و هزار و ۲۰۰ متری به رقابت پرداختند که در پایان ۴۶۵ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های هفت‌گانه اهدا شد.

در دور اول اسب‌های ترکمن سه و چهار ساله و دو تا ۱۴ امتیازی به مسافت هزار و ۲۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که کمال دالیجه عطا با اسب فریاد زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و امین محمدی با اسب آرگام مهر و طاهر گوگ نژاد با اسب ترکمن گزل به ترتیب دوم و سوم شدند.

رقابت دور دوم میان اسب‌های تروبردداخلی دو ساله با امتیاز مبتدی و نبرده به مسافت هزار متر بود که نورمحمد بهادر با اسب آرسام عنوان اول را به دست آورد و بنیامین جرجانی با اسب یونیک دنسر و یاسر جرجانی با اسب جاست جان به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

در دور سوم اسب‌های دوخون دو ساله و دو تا ۱۴ امتیازی به مسافت هزار و ۲۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که محمدخوجملی با اسب گلناز کیا موفق به کسب مقام اول شد و عیدمحمد غراوی با اسب آتلانتیک و مهدی قورچای با اسب چندو به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند.

رقابت در دور چهارم میان اسب‌های تروبردداخلی دو ساله و دو تا ۱۲ امتیازی به مسافت هزار و ۲۰۰ متر شکل گرفت که امین محمدی با اسب زری هج زودتر از سایرین از خط پایان عبور کرد و کمال صالح پور با اسب لارسن و امان محمد قلرعطا با اسب هیپو به ترتیب دوم و سوم شدند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست