• تاریخ: 2016-01-21
  • شناسه خبر: 13594
  • 448 بازدید

هفته بیست و سوم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس برگزار شد

ارکین نیوز-هفته بیست و سوم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس عصر روز پنجشنبه با شرکت ۶۳ راس اسب در هفت دور مختلف در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد این هفته از مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس در مسافت های ۱۰۰۰، ۱۵۵ ...

ارکین نیوز-هفته بیست و سوم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس عصر روز پنجشنبه با شرکت ۶۳ راس اسب در هفت دور مختلف در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد

این هفته از مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس در مسافت های ۱۰۰۰، ۱۵۵۰ و ۱۶۰۰متر برگزار شد و در دور اول در گروه اسب های ترکمن سه تا شش ساله ۱۶ تا ۲۲ امتیاز، اسب سمند بهزاد اول شد و اسب های یوهانا۲ و آهوبندر دوم و سوم شدند.

دور دوم مخصوص اسب های تروبرد داخلی دو ساله مبتدی و نبرده بود که در آن اسب ناتی بوی زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و به دنبال او ، اسب های زری هج و تراول در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند و در دور سوم نیز اسب های ایسو، سیتا و سویل در گروه اسب های دوخون دوساله نبرده ، حائز مقام های برتر شدند.

اسب های تروبرد داخلی سه تا چها ساله ۳۶ تا ۴۶ امتیاز برگزار کننده دور چهارم مسابقات اسبدوانی گنبد بودند که در پایان اوهایو، مهاجم و چرچیل به عنوان اسب های برتر زودتر از سایر رقبای خود از خط پایان گذشتند و در دور پنجم نیز اسب های پیمان ، تری بلا و تیم پلاش در گروه اسب های دوخون سه تا چهارساله ۱۶ تا ۲۲ امتیاز به ترتیب اول تا سوم شدند.

دور ششم هفته بیست و سوم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس اختصاص به اسب های دوخون سه تا پنج ساله ۲۴ تا ۳۴ امتیاز داشت که در پایان این دور اسب های اسکاتلند، میس استورم و ارسلان به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند و در دور هفتم نیز در گروه اسب های ترکمن دو ساله نبرده ، اسب های ببر گلستان ایشان ، خان ترکمن و سرن آی ۲ موفق به کسب مقام های برتر این دور شدند.

در پایان این مسابقات مبلغ ۴۹۰ میلیون ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برتر اهدا شد.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست