• تاریخ: 2015-05-04
  • شناسه خبر: 3723
  • 1,436 بازدید

نگاهی بر اسبهای آق قلا در هفته نهم کورس بهاره گنبد کاووس

ارکین نیوز – خداوردی طعنه خبرنگار سرویس ورزشی : درهفته نهم رقابتهای هفته نهم کورس بهاره گنبد ۱۲راس اسب از آق قلا شرکت می کنند که دور دوم مخصوص اسبهای دپار ندیده دوساله است. اسب سودانور با مربیگری وچابکسواری نام آشن ...

343418_178
ارکین نیوز – خداوردی طعنه خبرنگار سرویس ورزشی : درهفته نهم رقابتهای هفته نهم کورس بهاره گنبد ۱۲راس اسب از آق قلا شرکت می کنند که دور دوم مخصوص اسبهای دپار ندیده دوساله است. اسب سودانور با مربیگری وچابکسواری نام آشنای ترکمن صحرا یعنی ستار مهرانی پا به میدان خواهد گذاشت.
درهمین کورس اسب دنجر هورس که ادعای قهرمانی با مربی باتجربه ای همچون اراز زارعی که هفته قبل با کامران خان طلسم ناکامی هایش راشکسته است نیز شرکت خواهد خواهد.
دیگر اسب این گروه شوکوه نام دارد که بصیر رهبر مالکش ومجید ایری مربی آن است.

در دور چهارم اسب اشکان خان که در مسابقه قبلی خود قهرمان شده بود این بار نیز امید اول قهرمانی در کورس خود میباشد و در دور پنجم از این رقابتها چهار اسب در مسافت ۱۵۵۰متر با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

اسب گل سنگام بامربی به نام خود غیاث غفوری اسب تیپ آنتل با مربیگری ناز محمد قزه داشلی وبا مالکیت علی آقایی واسب داز قلیچ با مربیگری مجید ایری که ادعای کسب مقام را دارد.

اسب ال نینو که این روزها مالکش به خاطر مصدومیت در بیمارستان بسر میبرد با مربیگری سلیمان توماچ امیدوار است که بچه های محله قابوس آق قلا را شاد کند.

در دور هفتم ازاین مسابقات که در مسافت ۱۵۵۰ متر برگزار میشود اسب تیزرو مهاجر بامربی امانگلدی توماچ اسب گلدن ویو با مالکیت یوسف باشقره امیدداردکه مربی سبحان پقه مقامی را کسب کندو دیگر اسب این گروه مونیک می باشد که مربی طواق یلمه ومالک عبدالله طعنه انتظار زیادی از این اسب در این دور دارند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست