• تاریخ: 2018-09-01
  • شناسه خبر: 26944
  • 391 بازدید

نونهالان ونوجوانان دونده گلستان قهرمان شدند

ارکین نیوز-گرگان – ایرنا – مسابقات دو ومیدانی نونهالان و نوجوانان منطقه سه کشور که به میزبانی بندرترکمن از توابع گلستان برگزار شد، با قهرمانی ورزشکاران این استان در هر دو بخش به پایان رسید. به گزارش صبح شنبه ایرنا در بخش ...

ارکین نیوز-گرگان – ایرنا – مسابقات دو ومیدانی نونهالان و نوجوانان منطقه سه کشور که به میزبانی بندرترکمن از توابع گلستان برگزار شد، با قهرمانی ورزشکاران این استان در هر دو بخش به پایان رسید.

به گزارش صبح شنبه ایرنا در بخش نونهالان تیم گلستان الف با کسب سه طلا در رشته های پرتاب دیسک، پرتاب نیزه و پرش ارتفاع و همچنین سه نقره در دوی ۱۰۰ متر ، ۱۵۰۰ متر و پرتاب وزنه به عنوان قهرمانی این رده دست یافت و تیم های گیلان با ۲طلا و ۲برنز و مازندران با دو طلا به مقام های دوم و سوم رسیدند.
در بخش نوجوانان نیز تیم گلستان الف با کسب ۷ طلا در دوی ۱۰۰متر ،۱۰۰ متر با مانع، ۴۰۰ متر، ۸۰۰متر، پرتاب دیسک و پرش طول ورله تیمی و همچنین یک برنز به قهرمانی منطقه سه دست یافت.
گیلان با ۲طلا، ۴ نقره و یک برنز و مازندران با یک طلا و ۴نقره به ترتیب دوم و سوم شدند.
به گزارش ایرنا این مسابقات در رشته های ۱۰۰، ۱۰۰ متر با مانع، ۴۰۰متر،۸۰۰ متر، ۱۵۰۰ متر، ۳۰۰۰ متر، پرتاب دیسک، پرتاب نیزه، پرتاب وزنه، پرش طول، پرش ارتفاع و رله تیمی به مدت یک روز و با حضور تیم هایی ازمازندران، گیلان و سمنان و دو تیم از گلستان در بندرترکمن برگزار شد.
بندرترکمن در غرب استان گلستان ۲۸۰۰ ورزشکار بیمه شده ،دارد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست