• تاریخ: 2015-02-27
 • شناسه خبر: 2012
 • 2,891 بازدید

نونهالان آق قلا با غلبه برقوی سفید ملوان جز چهار تیم کشور شد

ارکین نیوز-در ادامه مسابقات لیگ برتر نونهالان با شگاههای کشور امروز دو دیدار در استادیوم چمن شهدای آق قلا برگزار شد. در روز دوم این مسابقات ابتدار در بازی اول تیم های فولاد خوزستان و مس کرمان در پایان بازی به تساوی یک به ...

۲۰۱۵۰۲۲۷_۱۴۴۵۴۹
ارکین نیوز-در ادامه مسابقات لیگ برتر نونهالان با شگاههای کشور امروز دو دیدار در استادیوم چمن شهدای آق قلا برگزار شد.

در روز دوم این مسابقات ابتدار در بازی اول تیم های فولاد خوزستان و مس کرمان در پایان بازی به تساوی یک به یک رضایت دادند ولی در بازی دوم این شیرمردان نونهال آق قلا بودندکه با برد شیرین ونتیجه ۲بریک توانستند ملوان انزلی را از پیش رو بردارند.

تیم نونهالان استیل البرز آق قلا در این بازی با گلهای احسان منوچهری و رضا بیات در دقایق ۵۱ و۹۰توانستند با غلبه بر ملوان بندر انزلی و با دو برد جواز صعود به مرحله بعدی مسابقات لیگ برتر فوتبال نونهالان ایران را کسب کنند.

لازم به ذکر است که فردا تیم ها استراحت دارند و ادامه بازیها از روز یکشنبه و با بازی مس کرمان و ملوان انزلی شروع شده و با بازی شیرمردان استیل البرز آق قلا با فولاد خوزستان پایان میابد.
در حاشیه این مسابقه که خبرنگاران استان قصد پوشش خبری این مسابقه را داشتند با ممانعت دربان مواجهه شده وبا ناراحتی استادیوم را ترک کردند.

عکس ها اختصاصی ارکین نیوز

 • سقر - 2015-02-27 در 10:11 ب.ظ

  باسلام. با کج سلیقه ای برخی از دست اندر کاران زمین چمن شهدا آق قلا که باخبرنگاران چنین برخورد زشتی شده .آیا آنها آینده آن را فکر کرده اند؟

 • ترکمن - 2015-02-28 در 8:56 ب.ظ

  تبریک به این دلاورمردان آینده ساز.به امید قهرمانی در ایران

 • قربان - 2015-02-28 در 8:59 ب.ظ

  من هم این پیروزی غرور مندانه نونهلالن آق قلا ره به جامعه ورزش و اهالی استان گلستان وترکمن صحرا تبریک میگویم.

 • پیروز - 2015-02-28 در 9:30 ب.ظ

  تبریک.تبریک وهزار تبریک به این کوچولوهای اق قلایی و گلستانی

 • پیروز - 2015-02-28 در 9:34 ب.ظ

  تبریک و با آرزوی موفقیت در مقاطع بالاتر.تبریک به همه دست اندر کاران تیم نونهالان استیل البرز آق قلا و تبریک به مردم خونگرم این شهرستان و گلستان

 • احمد - 2015-02-28 در 9:40 ب.ظ

  صعود مقتدرانه تیم نونهالان استیل البرز آق قلا را به مرحله نیمه نهایی تبریک می گویم وانشا.. این بار دست این تیم را مسئولین شهر بخصوص اداره ورزش آق قلا بگیرد. چون شنیده شده است که اداره ورزش و مسئولین شهرستان هیچگونه کمکی تاحالا به این تیم نداشته و کل هزینه های انجام شده چه برای تیم و چه برای آماده کردن زمین برعهده باشگاه و شخص واحدی مدیریت تیم بوده است.

 • رسول - 2015-02-28 در 10:15 ب.ظ

  از مسئولین شهر در خواست داریم دست این بچه های نونهال که مثل فرزندانشان هستند را بگیرنند تا آنها در بین این چهار تیم نامدار حرفی برای گفتن داشته باشند و مثل سال قبل با دست خالی برنگردند؟

 • طرفدار - 2015-02-28 در 10:21 ب.ظ

  ماشاا.. به این فرزندان این شهر و این استان.واقعا مرحبا که بین این نامداران به مرحله بعدی و جز چهار تیم کشور راه یافتند. آفرین بر مربیان آنها عبدا..شایسته،یونس نیکوکارو نازمحمد توماج و میریت زحمتکش و مردمی نورمحمد واحدی فر

 • مهران - 2015-03-01 در 3:03 ب.ظ

  اداره ورزش اق قلا ازاین آینده داران آق قلا حمایت کنید.فقط نشینید اونجا آمار بدید. یکمی هم فعالیت داشته باشید..مسئولین تیم نونهالان همه ناراضی هستند….

 • معین - 2015-03-03 در 9:54 ق.ظ

  لااقل بنده خدا کاملی اگر پول نداشت کنار این آینده داران بود وهمراه آنها به مسابقات میرفت. این که مسابقات مرحله اول که رفت و برگشت بود یکبارنیامد به بچه خسته نباشد بگه .چون میترسه که از جیبش بره….

 • محمدامین - 2015-03-04 در 10:37 ب.ظ

  تبریک جهت صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر نونهالان ایران.خداقوت به دست اندر کاران

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست