• تاریخ: 2015-02-26
  • شناسه خبر: 1996
  • 1,515 بازدید

نونهالان آق قلا با ۴ گل مس کرمان را نقره داغ کرد

ارکین نیوز:تانی کاظمی-در روز اول مسابقات نونهالان لیگ برتر باشگاههای فوتبال ایران ،از گروه یک دو دیدار در استادیوم ورزشی شهدای آق قلا برگزار شد. در این گروه امروز ۵شنبه ساعت ۱۲ ابتدا تیم فولادخوزستان با نتیجه ۲برصفر ملوا ...

IMG_۲۰۱۵۰۲۱۶_۱۵۵۱۱۰
ارکین نیوز:تانی کاظمی-در روز اول مسابقات نونهالان لیگ برتر باشگاههای فوتبال ایران ،از گروه یک دو دیدار در استادیوم ورزشی شهدای آق قلا برگزار شد.

در این گروه امروز ۵شنبه ساعت ۱۲ ابتدا تیم فولادخوزستان با نتیجه ۲برصفر ملوان بندر انزلی را شکست دادو در بازی دوم آینده سازان نونهال فوتبال آق قلا در یک بازی زیبا و تهاجمی با ۴ گل بر تیم مدعی مس کرمان غلبه نمودند.

گلهای تیم نونهالان استیل البرز آق قلا نماینده فوتبال گلستان را حامد برخوردار در دقایق۱۶و۸۹ واحسان منوچهری در دقایق۶۸و ۷۱ هرکدام دو گل به ثمر رساندند.
عبدا..شایسته سرمربی تیم نونهالان استیل البرز آق قلا در حاشیه این بازی از زحمات کلیه پرسنل تیم، بازیکنان و تماشاگران که در این روز بارانی تیم آق قلا را تشویق کردند تشکر نمود.

واحدی مدیریت این تیم نیز از پرسنل شهرداری بخصوص شهردار آق قلا که جهت آماده کردن زمین شهدا برای انجام بازیها زحمات زیادی کشیدند تقدیر نمود.

در ادامه این مسابقات فردا جمعه نیز دو بازی برگزار می شود،ابتدا ساعت ۱۲ فولاد خوزستان به مصاف مس کرمان خواهد رفت و در ادامه آینده داران فوتبال آق قلا ساعت۱۴با تیم ملوان بندر انزلی دیدار خواهند کرد.

لازم به ذکر است که در این گروه چهار تیم فولاد خوزستان،ملوان بندر انزلی،مس کرمان واستیل البرز آق قلا نماینده گلستان حضور دارند که دو تیم به مرحله بعدی مسابقات صعود خواهد کرد.گروه دوم نیز در اصفهان در حال برگزاری است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست