• تاریخ: 2015-05-03
  • شناسه خبر: 3682
  • 694 بازدید

حضور نوجوان گنبدی در آکادمی بارسلونا

ارکین نیوز- بعد از درخشش سردار آزمون در لیگ روسیه و تیم ملی ایران، حالا یک نوجوان گنبدی هم در آکادمی بارسلونا حضور دارد که می تواند در آینده حرف های بسیاری برای گفتن داشته باشد. نوجوانی ۱۲ ساله به نام مهیمن صحتی. سردار آ ...

01028193
ارکین نیوز- بعد از درخشش سردار آزمون در لیگ روسیه و تیم ملی ایران، حالا یک نوجوان گنبدی هم در آکادمی بارسلونا حضور دارد که می تواند در آینده حرف های بسیاری برای گفتن داشته باشد. نوجوانی ۱۲ ساله به نام مهیمن صحتی.

سردار آزمون را می توان مشهورترین ورزشکار گنبد نامید. مهاجمی ۲۰ ساله که در ترکیب روستوف و تیم ملی ایران به یک بازیکن کلیدی بدل شده است.

بعد از سردار آزمون، حالا یک نوجوان گنبدی به نام مهیمن صحتی خبرساز شده و در آکادمی بارسلونا و زیر نظر مربیان این آکادمی مشغول بازی است.

مهیمن صحتی می تواند بعد از سردار، دومین استعداد بزرگ شهر گنبد لقب بگیرد. شهری که با این استعدادها البته تیم فوتبالی در سطح اول فوتبال ایران ندارد و این مایه تاسف است.

صحتی اگر بتواند پله های ترقی را طی کند قطعا می تواند در فوتبال اروپا برای خود اسم و رسمی پیدا کند. تصاویر و عکس ها نشان می دهد که او شماره ۱۰ آکادمی بارسلونا است.
ورزش۳
01028194