• تاریخ: 2016-05-31
  • شناسه خبر: 18125
  • 401 بازدید

نمایندگان گلستان حریفان خود را در مسابقات والیبال ساحلی آق قلامغلوب کردند

ارکین نیوز-نمایندگان استان گلستان در مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در نخستین روز این رقابت‌ها موفق شدند حریفان خود را مغلوب کنند. مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی با شرکت ۳۲ تیم ...

ارکین نیوز-نمایندگان استان گلستان در مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در نخستین روز این رقابت‌ها موفق شدند حریفان خود را مغلوب کنند.

مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی با شرکت ۳۲ تیم در ۸ گروه ۴ تیمی در شهرستان آق‌قلا استان گلستان در حال برگزاری است که در نخستین روز این رقابت ها ۱۲ دیدار برگزار شد.

در این رقابت‌ها تیم‌های زاهدان، متل قو، صوفی رنگ، دانشگاه آزاد علی‌آبادکتول، بستنی نعمت آق‌قلا و کرمان موتور آق قلا در رقابت‌های صبح و تیم‌های اوج رامسر، تکدانه گلستان، شرکت ترکمن دیار، بام نیاوران تهران، هتل کانیار و رستوران QFC بندرعباس برابر حریفان خود پیروز شدند.

مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی به مدت ۳ روز در ۲ زمین در شهرستان آق‌قلا در استان گلستان برگزار می‌شود.

سرمربی برزیلی تیم ملی نیز برای نظارت بر این مسابقات و انتخاب ورزشکاران برتر در استان گلستان حضور یافته و این رقابت‌ها را از نزدیک مشاهده می‌کند.

۱۱ نماینده از استان گلستان در این رقابت ها حضور دارند/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست