• تاریخ: 2015-08-20
  • شناسه خبر: 7320
  • 458 بازدید

نفت تهران ٣ – ملوان ٣؛ معجزه با پورقاز

ارکین نیوز – ملوان و نفت تهران در دیداری پرگل در نهایت به تقسیم امتیازات رضایت دادند. عزت اله پورقاز و پیام صادقیان را می توان بهترین بازیکنان این بازی دانست، صادقیان با بازگشت دوباره خود به سطح اول لیگ برتر و حضور ...

ارکین نیوز – ملوان و نفت تهران در دیداری پرگل در نهایت به تقسیم امتیازات رضایت دادند.
عزت اله پورقاز و پیام صادقیان را می توان بهترین بازیکنان این بازی دانست، صادقیان با بازگشت دوباره خود به سطح اول لیگ برتر و حضور در ترکیب ثابت نفتی ها پایه گذار هر دو گل این تیم شد، گل اول نفتی ها روی سانتر زیبای وی به ثمر رسید و صادقیان در به ثمر رسیدن گل دوم نفتی ها نیز نقشی اساسی داشت.
در طرف مقابل مدافع انزلی چی ها یعنی عزت اله پورقاز نیز با تیزهوشی و فرصت طلبی خود توانست دو گل حیاتی و به موقع برای انزلی چی ها در این بازی حساس و سخت به ثمر برساند و یک امتیاز شیرین را نصیب ملوانان کند.
به گزارش “ورزش سه”، نفتی ها که پس از دو تساوی در بازی سوم خود در مشهد یک باخت به دست آوردند امروز برای به دست آوردن جایگاه خود و ایستادن در بین مدعیان، نیاز داشتند سه امتیاز بازی را به حساب خود واریز کنند و تا حدودی بتوانند از ناکامی ایجاد شده در این تیم فاصله بگیرند. در طرف مقابل ملوانان نیز که تا این زمان، حاوی اخبار و حاشیه های مهمی بودند، برای نگه داشتن خود در صدر جدول باید از این بازی در تهران امتیاز میگرفتند. در نهایت این بازی پرگل و زیبا با تساوی پرگل سه بر سه به پایان رسید.
عزت‌الله پورقاز متولد فروردین ۱۳۶۶ روستای سیجوال شهرستان ترکمن است و در پست مدافع برای باشگاه فوتبال ملوان بندر انزلی توپ می زند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست