• تاریخ: ۱۳۹۶-۰۴-۳۱
  • شناسه خبر: 23359
  • 259 بازدید

نتایج هفته چهارم کورس اسبدوانی بندرترکمن

ارکین نیوز-هفته چهارم رقابت های کورس سوارکاری بندرترکمن از توابع استان گلستان عصر جمعه با شرکت ۵۵ راس اسب در هفت دور برگزار و نتایج آن مشخص شد. هفته چهارم کورس بندرترکمن در ۴ دور هزار متری و ۳ دور ۱۴۵۰ متری برگزارشد وچاب ...

2500407

ارکین نیوز-هفته چهارم رقابت های کورس سوارکاری بندرترکمن از توابع استان گلستان عصر جمعه با شرکت ۵۵ راس اسب در هفت دور برگزار و نتایج آن مشخص شد.

هفته چهارم کورس بندرترکمن در ۴ دور هزار متری و ۳ دور ۱۴۵۰ متری برگزارشد وچابکسواران برتر به همراه مالکان اسبها و مربیان در مجموع ۷۷۷میلیون ریال جایزه گرفتند.
در این رقابت در دور اول ۷ اسب ۲ساله مبتدی در مسافت هزار متر به مصاف هم رفتند که اسب گل گتیر با سوار کاری قربان محمد اودک قهرمان و اسب مردانه رحمتی با چابکسواری رامین قهرمانی و اسب صدف ارمشی با سوارکاری نورمحمد بهادر دوم و سوم شدند.
در دومین دور هزار متری ۹ اسب ۲ساله مبتدی نبرده دوخون به میدان آمدند که اسب اوسین بولت با سوار کاری عبدالرحیم آرمیده واسب داغ مایه با سوارکاری قربان محمد اودک و اسب تامارا با سوارکاری پیمان قلر عطا اول تا سوم شدند.
در هزار متر دور سوم ۸اسب ۲ساله ۲تا ۶ امتیازی دوخون وارد دپار شدند که سای چلنج با سوار کاری یاسر جرجانی و پرگار با سوارکاری آق اویلی بشگرد و شهباد با سوارکاری جواد آچاک اول تا سوم شدند.
جواد آچاک در هفته اول این مسابقات دچار مصدومیت شده بود و هفته چهارم مجددا به این رقابت ها بازگشت.
در چهارمین دور هزار متری مسابقات ۶ اسب ۲تا ۶ امتیازی باهم رقابت کردند که اسب شلیک با سوارکاری آرمین آق آتابای و اسب سیتی دنسر با سوار کاری قربان محمد اودک و اسب سلطان صحرا با چابکسواری نور محمد بهادر مقام های اول تا سوم این دور را کسب کردند.
در پنجمین دور که به مسافت ۱۴۵۰ و با حضور ۱۱اسب ۳تا۴ساله ۰تا ۶ امتیازی برگزار شد اسب ایرانیکا با سوارکاری آق اویلی بشگرد و اسب فرسام ۲ با چابکسواری یاسر جرجانی و شمیلا با سوار کاری نور محمد بهادر اول تا سوم شدند.
در ششین دور هفته چهارم که در مسافت ۱۴۵۰ متر برگزار شد ۸ اسب۳ساله۸ تا ۱۴ امتیازی وارد دپار شدند که اسب ایل یاسین با سوارکاری نورمحمد بهادر و اسب آرشا با چابکسواری پیمان قلرعطا و اسب فراتون با سوار کاری قربان محمد اودک اول تا سوم شدند.
در دور پایانی که مخصوص اسب های ۳ تا ۴ ساله ۱۶ تا۲۲ امتیازی دو خون بود ۶ اسب وارد دپار شدند و در پایان اسب ایل هان با سوارکاری آرمین اق آتابای و شاه سوین با سوارکاری نور محمد بهادر و چه گوارا با چابکسواری جواد آچاک زودتر از سایرین از خط پایان گذشتند.
در این هفته سه اسب جوش حامد ؛ ای هان ۲ و بازنوش قره بلاغ از حضور در رقابت ها کنار رفتند.
بندرترکمن در غرب گلستان ده هفته میزبان کورس سوارکاری تابستانه است.
ایرنا

  • اسبداران - ۱۳۹۶-۰۴-۳۱ در ۱۱:۲۷ ب.ظ

    مسابقات خوبی برگذار شد که در این هفته دو اسب به زمین افتادند.یکی در ابتدای راه ک نام اسب تماشا بود ک بعد از خروج از دپار وطی مسافتی کوتاه باسواکار خود به زمین افتاد ودیگر اسب به زمین خورده اسب بلیزینگ بود ک در چند متر مونده به خط پایان باسوارکار خود به زمین خورد.که سوارکاران بوسیله نیروهای امدادی حاضر در میدان سوارکاری مداوا شدند وبه مسابقات خود در کورسهای بعدی پرداختند

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *