• تاریخ: 2015-06-12
  • شناسه خبر: 4848
  • 811 بازدید

نتایج هفته هفدهم سوارکاری کورس بهاره کشور درگنبدکاووس

ارکین نیوز-هفته هفدهم رقابت های سوارکاری کورس بهاره کشور عصر پنجشنبه با حضور جمع کثیری ازعلاقه مندان به این رشته ورزشی در مجموعه سوارکاری گنبدکاووس برگزار شد. در رقابت های این هفته، ۸۸ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و ت ...

81642860-6513355
ارکین نیوز-هفته هفدهم رقابت های سوارکاری کورس بهاره کشور عصر پنجشنبه با حضور جمع کثیری ازعلاقه مندان به این رشته ورزشی در مجموعه سوارکاری گنبدکاووس برگزار شد.

در رقابت های این هفته، ۸۸ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد داخلی در هشت دور ۱۰۰۰ و یک هزار و ۷۰۰ متری رقابت های دیدنی را به نمایش گذاشتند.

نتایج هفته هفدم کورس بهاره گنبدکاوس به شرح زیر است:

کورس اول: ۱- یول بارس ۲- جام گیر ۳- سبلان بجنورد

کورس دوم: ۱- خان جهان ۲- کنتاکی ۳- بروسا

کورس سوم: ۱- هولیا ۲- ساواش ۳- دومان سروین

کورس چهارم : ۱- گژال ۲- ریومنتو ۳- سودانور

کورس پنجم: ۱- مورگانا ۲- الیسا ۳- آترینا

کورس ششم: ۱- کینگ ۲- دیلا ۳- بالتی مور

کورس هفتم: ۱ – تکامین ۲- ریوسی ۳- آلیسا

کورس هشتم: ۱- طوفانه ۲- ایلکای ۳- الکو

در این هفته از مسابقه ها جمع پیش بینی سه پره ۳۶۲ میلیون و۵۸۰ هزار ریال بود که بین ۶۸۶ نفر از کسانی که بالاترین امتیاز (۲۴ امتیاز) را کسب کرده بودند، تقسیم شد.

مبلغ یک میلیارد و ۳۴۳ میلیون و۱۰۰ هزار ریال برای پنج پره پیش بینی شده بود که میان ۵ نفر که با پیش بینی درست مسابقه ها، یعنی بالاترین امتیاز (۴۰ امتیاز) را به دست آوردند، اهدا شد.

در پیش بینی مبلغ پنج پره علاقه مندان با خرید برگه های پیش بینی پنج اسب از کورس های دوم تا ششم در سه پره نیز با خرید برگه های پیش بینی، سه اسب از کورس سوم تا ششم در این پیش بینی شرکت می کنند و در پایان افرادی که در مجموع پیش بینی امتیاز بالاتری به دست آورده اند صاحب مبالغ جمع آوری شده از محل خرید برگه ها می شوند.

در پایان این رقابت ها علاوه بر توزیع دو تن و ۵۲۰ کیلوگرم خوراک، جوایز نقدی به ارزش ۵۵۱ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال به صاحبان اسب های اول تا سوم کورس های هفتگانه پرداخت شد.

هفته قهرمانی و پایانی کورس بهاره گنبدکاووس فردا جمعه در مجموعه سوارکاری گنبدکاووس برگزار می شود.

کورس های سوارکاری کشور همه ساله در دو فصل بهار و پاییز در مجموعه زیبای سوارکاری گنبدکاووس برگزار می شود.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست