• تاریخ: 2015-03-24
  • شناسه خبر: 2693
  • 2,097 بازدید

میکائیل تاجر: ارومیه پایتخت والیبال ایران !؟!؟!؟

ارکین نیوز-ستاره بی چون چرای تیم شهرداری تبریز در لیگ برتر والیبال در فصلی که گذشت، کسی نبود جز میکائیل تاجر. این بازیکن گنبدی شهرداری با اسپک های مرگبار خود بارها و بارها تیم های حریف را با مشکل مواجه ساخت و به قدری خوب ...

6b8jeoufisonn7d0p87z
ارکین نیوز-ستاره بی چون چرای تیم شهرداری تبریز در لیگ برتر والیبال در فصلی که گذشت، کسی نبود جز میکائیل تاجر.
این بازیکن گنبدی شهرداری با اسپک های مرگبار خود بارها و بارها تیم های حریف را با مشکل مواجه ساخت و به قدری خوب بود که کواچ سرمربی تیم ملی را مجاب کرد طلسم را شکسته و وی را به تیم ملی دعوت کند.
مصاحبه نوروزی سایت طرفداری با میکائیل تاجر را در ادامه بخوانید:

آقای تاجر سال ۹۳ به پایان رسید، این سال برایتان چگونه بود؟
سال ۹۳ از ابتدا سال خوبی برای من بود از روز های اول سال که از طرف باشگاه متین ورامین با من تماس گرفتنند و از من خواستنند به عنوان بازیکن کمکی این تیم را در آسیا همراهی کنم که با کسب عنوان قهرمانی همراه شد و بعد از آن در جام باشگاه های جهان هم حضور پیدا کردیم که تجربه بسیار خوبی برای من بود و مرداد ماه بود که آقای بهبودی با من تماس گرفتنند و پیشنهاد دادند در کنار تیم شهرداری تبریز باشم و این تیم را همراهی کنم و من هم با بررسی شرایط موجود به این تیم پیوستم و تمرینات خود را با این تیم شروع کردیم و بعد از آن روز های خوبی هم با این تیم پشت سر گذاشتیم که همراه بود با کسب مقام سومی بازی ها که درکل سال خوبی را برایم رقم زد.

والیبال را از کجا شروع کردید؟
من والیبالم را از سال ۷۷ که کانون استعدادیابی در گنبد ایجاد شده بود و با رفتن و تست دادن در این کانون آغاز کردم و خیلی زود هم به تیم ملی نوجوانان دعوت شدم، پس از آن با حضور در تیم های شهر گنبد مطرح شده و راهی تیم های دیگر شدم.
6w2e7uiq1d58fiaez6kd

لیگ امسال و جو تیم خودتان و تماشاگرانتان چگونه بود؟
در شهر تبریز با وجود تیم تراکتور و فوتبال ، والیبال ورزش دوم این شهر است و اصلا قابل مقایسه با شهرهای اورمیه و گنبد نیست ، در اورمیه ورزش تنها والیبال است و مردم با شور و اشتیاق بسیار بالایی به این رشته پرداخت می کنند و از تیم های خود حمایت می کنند ولی در تبریز چنین نیست. امسال شرایط کمی متفاوت بود و هواداران تبریزی با حضور در ورزشگاه و حمایت ما نشان دادند که والیبال شهر تبریز در کنار فوتبال به ورزشی محبوب تبدیل شده است.
آقای تاجر کمی هم در مورد زندگی شخصی تان صحبت کنیم، چند سال است ازدواج کردید و چند فرزند دارید؟

من هفت سال است که ازدواج کرده ام و یک پسر ۵ ساله دارم ساکن گنبد هستم.
با توجه به اینکه ساکن گنبد هستید، حضور در تبریز باعث دوری از خانواده تان شده است؟
دور از هم که نیستیم، خانواده بعضی وقت ها برای دیدنم به تبریز می آیند و من هم هر موقع فرصت کنم به گنبد می روم ولی به هر حال دوری هم بعضی مواقع اذیتم می کند.

عید نوروز دوست دارید کجا باشید؟
من خودم دوست دارم خانه باشم چون همه در حال مسافرت کردن هستند و همه جا شلوغ است من دوست دارم با خانواده در خانه باشم.
برای سال ۹۴ چه آرزوی دارید؟
امیدوارم سال ۹۴ هم سال خوبی برای من و همه مردم ایران باشد و امیدوارم تا قبل از آنکه دوران والیبالی ام به پایان نرسیده یک بار هم شده است به تیم ملی دعوت شوم .

با وجود بازی های درخشان دعوت نشدن به تیم ملی آزارتان نمی دهد؟
به نظرم با بازی هایی که در این چند سال اخیر انجام داده ام شایسته حضور در تیم ملی هستم و امیدوارم بتوانم در لیست نهایی تیم ملی برای بازی های آینده جای داشته باشم.

نطرتان در مورد این کلمات:
پایتخت والیبال ایران؟
ارومیه
گنبد؟
زادگاهم
فوتبال؟
دوست دارم بازی کنم
سین مورد علاقه ؟
سیب
منبع: سایت طرفداری

  • رضا طعنه از آق قلا - 2015-03-25 در 7:15 ب.ظ

    میکائیل جان دعوت شدنت به تیم ملی را تبریک می گویم. خیلی خوشحال شدم. امیدوارم در تیم ملی هم موفق باشی. میکائیل جان دوستت داریم

  • نورمحمد باش قره - 2015-04-01 در 12:42 ق.ظ

    افتخار ترکمن صحرا دعو تتان به تیم ملی را تبر یک میگوییم وارزوی درخشش مجدد شما را ارزو مندیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست