• تاریخ: 2016-02-28
  • شناسه خبر: 15324
  • 404 بازدید

ملی پوش گلستانی والیبال ساحلی: همکاری با کیودای باید ادامه داشته باشد

ارکین نیوز- ملی پوش گلستانی والیبال ساحلی ایران گفت: همکاری والیبال ساحلی ایران با «کیودای» برزیلی باید ادامه داشته باشد. «بهمن سالمی» با بیان اینکه «کیودای از مربیان خوب جهان است»، خواستار فراهم شدن زمینه ادامه همکاری ب ...

ارکین نیوز- ملی پوش گلستانی والیبال ساحلی ایران گفت: همکاری والیبال ساحلی ایران با «کیودای» برزیلی باید ادامه داشته باشد.

«بهمن سالمی» با بیان اینکه «کیودای از مربیان خوب جهان است»، خواستار فراهم شدن زمینه ادامه همکاری با این مربی برزیلی شد و افزود: کیودای روز به روز نکات جدید و خوبی به بازیکنان آموزش می دهد.او پس از شکست دو بر یک تیم ملی ساحلی ایران برابر تیم اتریش و حذف از رقابت های تور جهانی کیش، ضمن عذرخواهی از مردم اظهار کرد: تلاش خودمان را کردیم اما حریف ما تیم قدرتمندی بود.

«سالمی» با بیان اینکه «فرصت مناسبی را برای صعود به جمع ۱۶ تیم برتر رقابت ها داشتیم که از دست دادیم»، بیان کرد: البته والیبال ساحلی ایران در این رقابت ها برای نخستین بار به مرحله حذفی صعود کرده بود.بازیکن تیم ملی والیبال ساحلی الف ایران یادآور شد: دو بازیکن تیم اتریش ۱۰ سال تجربه بازی با هم در مهمترین رویدادهای جهانی و قاره ای را دارند و تجربه آنان باعث برتریشان مقابل ما شد.

«سالمی» تأکید کرد: این تیم در تور جهانی قطر برابر آمریکا (قهرمان المپیک) نیز بازی خوبی از خود نشان داد و حتی امتیاز یک ست را نیز از آمریکا گرفت.او درباره برنامه اش برای آینده نیز گفت: بعد از این رقابت ها ۱۰ روز استراحت خواهیم کرد و سپس به همراه رحمان رئوفی در دومین دوره لیگ برتر والیبال ساحلی ایران حضور خواهیم یافت.

گفتنی است؛ تور جهانی والیبال ساحلی میکاکاپ کیش، با حضور ۴۸ تیم از ۲۱ کشور برای نخستین بار به میزبانی ایران برگزار و با قهرمانی تیم قطر به پایان رسید و نمایندگان روسیه و لهستان نیز رتبه های دوم و سوم را به دست آوردند/گلشن مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست