• تاریخ: ۱۳۹۶-۰۷-۲۴
  • شناسه خبر: 24186
  • 104 بازدید

اعزام سلاق،میرزاعلی،رئوفی و سالمی به مسابقات والیبال ساحلی اندونزی

ارکین نیوز-تیم‌های ملی الف و ب والیبال ساحلی ایران امشب (دوشنبه شب) برای حضور در تور آسیایی اندونزی راهی این کشور می‌شوند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، پنجمین و آخرین تور آسیایی سال ۲۰۱۸ از ۱۸ تا ۲۲ اکتبر (۲۶ ت ...

82404302-71360626

ارکین نیوز-تیم‌های ملی الف و ب والیبال ساحلی ایران امشب (دوشنبه شب) برای حضور در تور آسیایی اندونزی راهی این کشور می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، پنجمین و آخرین تور آسیایی سال ۲۰۱۸ از ۱۸ تا ۲۲ اکتبر (۲۶ تا ۳۰ مهرماه) به میزبانی اندونزی در شهر پالمبانگ میرن برگزار می‌شود.

تیم‌های ملی والیبال ساحلی الف (رحمان رئوفی – بهمن سالمی) و ب (آق محمد سلاق – عبدالحامد میرزاعلی) ایران نیز در این رقابت ها شرکت می‌کنند که در جدول اصلی هستند و از روز ۱۹ اکتبر (۲۷ مهرماه) به مصاف حریفان آسیایی خود خواهند رفت.

تیم های ملی الف و ب والیبال ساحلی ایران ساعت ۲۲ و ۳۵ دقیقه امشب (دوشنبه شب) تهران را به مقصد اندونزی ترک می کنند. ملی پوشان ابتدا به دوحه قطر می روند و سپس ساعت ۲ و ۴۵ دقیقه بامداد روز سه شنبه راهی جاکارتا می‌شوند.

تیم های ملی والیبال ساعت ۱۸ و ۱۵ دقیقه روز چهارشنبه نیز از جاکارتا به سمت شهر پالمبانگ پرواز می کنند تا خود را به شهر میزبان تور آسیا و اقیانوسیه برسانند. ملی پوشان ایران را رضا نائینی به عنوان مربی و فریدون الهامی به عنوان سرپرست در این رقابت‌ها همراهی می‌کنند.

تور آسیایی اندونزی ۱۵ هزار دلار پاداش دارد که به تیم‌های برتر این رقابت‌ها تعلق می‌گیرد. جدول مقدماتی این رقابت ها روز ۱۸ اکتبر (۲۶ مهرماه) برگزار می‌شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *