• تاریخ: 2016-09-14
  • شناسه خبر: 20538
  • 380 بازدید

مقصودلو: تیم ملی کبدی ایران چهارم مهر به مسابقات جهانی اعزام می‌شود‌

ارکین نیوز- رئیس فدراسیون کبدی گفت: تیم ملی کبدی برای شرکت در مسابقات جهانی هندوستان ۴ مهر ماه عازم این کشور می‌شود. محمدرضا مقصودلو عصر امروز در حاشیه برگزاری دور مقدماتی مسابقات لیگ برتر کبدی کشور در جمع خبرنگاران اظها ...

ارکین نیوز- رئیس فدراسیون کبدی گفت: تیم ملی کبدی برای شرکت در مسابقات جهانی هندوستان ۴ مهر ماه عازم این کشور می‌شود.

محمدرضا مقصودلو عصر امروز در حاشیه برگزاری دور مقدماتی مسابقات لیگ برتر کبدی کشور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این مسابقات در احمدآباد هندوستان برگزار می‌شود و در آن ۶ تیم آسیایی و ۶ تیم از دیگر قاره‌ها شرکت می‌کنند.

وی درباره سرمربی تیم ملی هم گفت: با موافقت فدراسیون کبدی هندوستان کیوال چاند سوتار تا پایان سال هدایت تیم ملی ایران را به عهده دارد و این قرارداد قابل تمدید است.

رئیس فدراسیون کبدی تصریح کرد: هدف ما مسابقات ۲۰۱۸جاکارتاست که به کمک این مربی بتوانیم در آن رقابت‌ها موفق باشیم.

وی با اشاره به اینکه فدراسیون هندوستان اجازه سرمربیگری تیم ملی ایران را به سوتا نمی‌داد، افزود: با مذاکرات فراوان این قرداد منعقد شد و وی مربی سرشناس و بزرگی است و سوتار مربی اکادمیک و دانشگاهی است و در کارنامه خود سرمربیگری تیم ملی هندوستان را دارد.

رئیس فدراسیون کبدی درباره برنامه‌های فدراسیون برای آینده تیم‌های ملی تصریح کرد: برنامه‌های آموزشی پیشرفته با همکاری معاونت آموزشی وزارت ورزش و جوانان و هماهنگی استان‌ها برگزار می‌کنیم و در نخستین گام کاراستعدادیابی را در همه استان‌ها اجرا می‌کنیم.

مقصودلو تاکید کرد: سرمربی خارجی به همه استان‌ها سفر می‌کند تا استعدادهای کبدی ایران را کشف کند و نسل بعدی تیم ملی را تربیت کند که در آینده تیم ملی موفق‌تری را داشته باشیم.

وی درباره برنامه فدراسیون جهانی برای قرار گرفتن این ورزش در المپیک ۲۰۲۰و ۲۰۲۴ گفت: فدراسیون جهانی تاکنون ۲ جلسه در لوزان سویس برگزار کرده و بازی‌های هندوستان تجزبه و تحلیل آن در برنامه فدراسیون برای قرار دادن این ورزش در جمع المپیک است.

وی فدراسیون کبدی را یکی از بهترین فدراسیون‌های کشور دانست و افزود: سال گذشته این فدراسیون به عنوان بهترین و موفق‌ترین فدراسیون کشور انتخاب شد.

دور مقدماتی مسابقات لیگ برتر کبدی کشور از امروز در گرگان آغاز شده است/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست