• تاریخ: 2015-11-04
  • شناسه خبر: 10111
  • 577 بازدید

مصدومیت نابهنگام سردار / ۴ میلیمتر پارگی در کشاله آزمون

ارکین نیوز-آزمون که به دلیل همین آسیب دیدگی در دو بازی گذشته روستوف دقایق کمتری در زمین حاضر بوده حالا باید به مداوای پای آسیب دیده اش بپردازد. دلیل این آسیب دیدگی آزمون، فشار بسیار، پروازهای متعدد و البته بازی های فراوا ...

ارکین نیوز-آزمون که به دلیل همین آسیب دیدگی در دو بازی گذشته روستوف دقایق کمتری در زمین حاضر بوده حالا باید به مداوای پای آسیب دیده اش بپردازد. دلیل این آسیب دیدگی آزمون، فشار بسیار، پروازهای متعدد و البته بازی های فراوان در چند ماه گذشته عنوان شده است.

سردار صبح امروز نزد پزشک باشگاه روستوف رفت تا آزمایش های نهایی روی کشاله پای راستش انجام شود. پس از انجام آزمایش مشخص شد که کشاله پای راست آزمون ۴ میلیمتر پاره شده و او فعلا باید صبح و بعد از ظهر فیزیوتراپی کند. به گفته پزشک روستوف سردار باید فعلا دور از بازی باشد تا با فیزیوتراپی به درمان کشاله آسیب دیده اش بپردازد.

به نظر می رسد آزمون قطعا در بازی هفته آینده روستوف مقابل اورال در لیگ روسیه و البته بازی با ترکمنستان در مقدماتی جام جهانی حضور نخواهد داشت. اتفاقی که هم باعث نگرانی قربان بردی اف شده و البته شوک بزرگی هم برای تیم ملی خواهد بود.
منبع: ورزش سه

  • FIFA SPORT - 2015-11-05 در 2:11 ب.ظ

    ان شاالله هر چه سریعتر به شرایط ایده آل خودش دست پیدا کرده و تیم باشگاهی و تیم ملی خود را با بازیهای درخشان خود همراهی کند….

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست