• تاریخ: 2016-01-18
  • شناسه خبر: 13428
  • 1,367 بازدید

مصاف ته جدولی ها؛ چهارشنبه آرشام بابلسر و ترکمن صحرای آق قلا

ارکین نیوز – هفته چهارم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان یادوارده ۲۰۰ شهید والیبالیست روز چهارشنبه ۳۰ دیماه با شش دیدار در شهرهای کرمانشاه، تهران، مشهد، اراک، محمودآباد و بابلسر پیگیری خوا ...

ارکین نیوز – هفته چهارم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان یادوارده ۲۰۰ شهید والیبالیست روز چهارشنبه ۳۰ دیماه با شش دیدار در شهرهای کرمانشاه، تهران، مشهد، اراک، محمودآباد و بابلسر پیگیری خواهد شد.
حساس ترین مسابقه این هفته لیگ دسته یک در محمودآباد برگزار می شود و تیم کاله جوان میزبان سازمان عمران شهرداری ساری است. کاله و سازمان عمران با ۱۸ و ۱۷ امتیاز در رتبه های اول و دوم قرار دارند و فاتح این میدان صدرنشین خواهد بود. کاله آخرین مسابقه خود را در دور مقدماتی برگزار می کند و برای صدرنشین ماندن نیاز به برد سه امتیازی دارد.
در آخرین مسابقه لیگ دسته یک در هفته نهم این رقابت ها، آرشام بابلسر تیم انتهای جدولی به مصاف ترکمن صحرای آق قلا می رود. آرشام و ترکمن صحرا با ۴ و یک امتیاز در رتبه های چهارم و پنجم قرار دارند و آرشام در صورت شکست امیدش برای صعود به پلی آف را از دست خواهد داد.
در این گروه سفیر گیلان هشت امتیازی که در جایگاه سوم جدول است، این هفته استراحت دارد.
تمرین تیم والیبال ترکمن صحرای آق قلا با حضور کلیه بازیکنان ، کادرفنی ، مدیر فنی ، سرپرست تیم و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان در سالن امام خمینی(ره) برگزار شد.
تیم ترکمن صحرا آق قلا فردا عازم بابلسر خواهد شد تا یک جلسه تمرینی قبل از بازی چهارشنبه با آرشام بابلسر در سالن برگزاری مسابقه انجام دهند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست