• تاریخ: 2015-12-23
  • شناسه خبر: 12223
  • 2,089 بازدید

مشکلات مالی همچنان در باشگاه جواهری!

ارکین نیوز-با پایان نیم فصل نخست لیگ برتر والیبال فرصت خوبی پیش آمده تا به بررسی برخی مشکلات تیم والیبال جواهری گنبد بپردازیم. گنبدکاووس پایتخت راستین والیبال ایران پس از حضور ۲۴ ساله در لیگ برتر والیبال کشور امسال نیز ب ...

ارکین نیوز-با پایان نیم فصل نخست لیگ برتر والیبال فرصت خوبی پیش آمده تا به بررسی برخی مشکلات تیم والیبال جواهری گنبد بپردازیم.

گنبدکاووس پایتخت راستین والیبال ایران پس از حضور ۲۴ ساله در لیگ برتر والیبال کشور امسال نیز با بستن تیم در وقت های
اضافی توانست این رکورد را حفظ کند.
تیم جواهری پس از قرعه کشی لیگ برتر که انجام شده بود جایگزین تیم پارس مهر فارس شد تا گنبد بار دیگر در سطح اول والیبال کشور حضور داشته باشد. این تیم با مساعدت و پیگیری های شورای شهر و شهرداری گنبد که با تخصیص وام به این اسپانسر کمک شد تا شاهد حضور دوباره تیم جواهری در لیگ باشیم.

کادر فنی و بازیکنان دعوت شده به تمرینات در گام نخست مشخص شد اما بای محمد دوجی مرد کارکشته والیبال گنبد سرمربیگری تیم را نپذیرفت تا سکان هدایت تیم جواهری به دست های عظیم جزیده سپرده شود.
با بودجه بسیار ضعیفی که تیم جواهری تعیین کرده بود و با جذب چند جوان در کنار با تجربه ها تیمی جوان و کم تجربه راهی کارزار لیگ برتر شد و نیز پیوستن رسول آقچه لی و اسماعیل مسافر ستاره های جوان گنبد از اقبال خوب گنبدی ها در آخرین دقایق بود.

تا قبل مصدومیت وفا زیتونلی تیم روند خوبی در چند هفته ابتدایی داشت ولی پس از مصدومیت وفا و نبود جایگزینی خوب برای او در نیمکت تیم، اوضاع برای تیم جواهری سخت تر شد.مصدومیت وفا و مشکلات این بازیکن که نیاز به عمل جراحی دارد تا به این روز حل نشده و احتمال عمل وی در هفته های آینده وجود دارد، وفا بدین ترتیب فصل را از دست داد.

در ادامه تیم جواهری که بدون کمک مربی، آنالیزور ثابت، مدیر رسانه ای فصل را شروع کرده بود با استعفای غیررسمی جلیل جعفربای سرپرست تیم وارد مرحله جدید مشکلات شد. پرداخت نشدن مطالبات بازیکنان که قسط های اول خودشان را دریافت نکرده بودند بیش از پیش بر مشکلات افزود. نبود انگیزه در بازیکنان در دیدارهای پایانی و خستگی سفر با اتوبوس دیگر توانی برای یاران عظیم جزیده باقی نمانده بود.

با همه این مشکلات نیم فصل به پایان رسید.از سوی کادر فنی به بازیکنان چند روزی استراحت داده شد تا امروز پنجشنبه که قرار بود تمرینات از سر گرفته شود. طبق آخرین خبرها امروز صبح قرار بود قسط بازیکنان پرداخت شود که متاسفانه باز هم خبری از نقد شدن چک ها نشد.

دانیال معتضدی که طبق شنیده ها از تیم جدا شده است، چند بازیکن دیگر تیم جواهری که ترجیح میدهم اسامی را عنوان نکنم با تیم های دسته یکی به توافق رسیده اند و چند تای دیگر نیز که پیشنهاداتی دارند در آستانه جدایی از تیم جواهری قرار دارند.

طبق آیین نامه مصوب لیگ بازیکنانی که تا نیم فصل ۷۰% از قرارداد خود را دریافت نکنند بازیکن آزاد محسوب میشوند، پس تمامی بازیکنان جواهری بازیکن آزاد محسوب میشوند.

تمرین وزنه صبح امروز تیم برگزار نشد و تمرین عصر هم گویا لغو شده است. بدین ترتیب وضعیت باشگاه جواهری در هاله ای از ابهام قرار دارد و خطر انحلال تیم را تهدید میکند امیدواریم چاره ای اندیشیده شود.

همچنین آخرین خبر از باشگاه جواهری این است که جلیل جعفر بای بعنوان سرپرست این باشگاه مجدد به کار خود بازگشت و قرار شده است که قسط اول بازیکنان به آنها پرداخت شود.
گنبدی ها

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست