• تاریخ: 2015-10-03
  • شناسه خبر: 8866
  • 1,023 بازدید

فوتبال دسته یک گلستان:آزادشهر در آق قلا ۵ تایی شد

ارکین نیوز-از سری مسابقات فو تبال لیگ دسته اول گلستان در آق قلا یک دیدار حساس بین تیم های نگین این شهرستان و نود آزاد شهر برگزار شد که جوانان با غیرت آق قلایی با ۵ گل نود آزاد شهر را لوله کردند. این بازی که اولین بازی از ...

ارکین نیوز-از سری مسابقات فو تبال لیگ دسته اول گلستان در آق قلا یک دیدار حساس بین تیم های نگین این شهرستان و نود آزاد شهر برگزار شد که جوانان با غیرت آق قلایی با ۵ گل نود آزاد شهر را لوله کردند.

این بازی که اولین بازی از دور برگشت مسابقات لیگ دسته اول باشگاه های فوتبال استان گلستان بود، تیم میزبان در بازی حساس و پر برخورد که سه پنالتی و ۸ کارت زرد به همراه داشت توانست با نتیجه قاطع ۵ بر ۱ به پیروزی برسد.

تیم مهمان که صاحب پنالتی های مشکوکی شده بود توانست فقط یکی از آنها را به گل تبدیل کند و پایان این نبرد یکطرفه برد با آق قلا یی ها بود.

حمید قرنجیک سرپرست تیم آق قلا از عملکرد بازیکنان خود اظهار رضایت کرده و می گوید:با توجه به اینکه برنامه این مسابقات به اداره ورزش و هیات فوتبال فاکس می شود،چرا هیچکدام از آنها برای دیدن مسابقه شهرشان نمی آیند.

وی از زحمات رشید میزاعلی مسئول زمین چمن شهدا آق قلا تشکر نموده و تصریح کرد:هر وقت که بازی داشتیم و میزبان بودیم وی همکاری نزدیکی با ما داشت…

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست