• تاریخ: 2018-06-16
  • شناسه خبر: 26449
  • 562 بازدید

مردم گلستان بُرد تیم ملی فوتبال در جام جهانی را جشن گرفتند

ارکین نیوز- مردم اقصی نقاط استان گلستان بلافاصله پس از سوت پایان بازی ایران – مغرب در جام جهانی فوتبال که با پیروزی ملی پوشان کشورمان همراه بود به خیابان ها آمده و شادمانی کردند. بلافاصله پس از پایان بازی یوزپلنگان ...

ارکین نیوز- مردم اقصی نقاط استان گلستان بلافاصله پس از سوت پایان بازی ایران – مغرب در جام جهانی فوتبال که با پیروزی ملی پوشان کشورمان همراه بود به خیابان ها آمده و شادمانی کردند.

بلافاصله پس از پایان بازی یوزپلنگان ایران با شیرهای مغرب (مراکش) در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شیپور و فریادهای شادی جوانان گلستان بلند شده و پرچم های سه رنگ جمهوری اسلامی ایران در دستان آنها اهتزار گرفت.
تیم ملی ایران جمعه شب با گل به خودی بازیکن مغرب در دقیقه ۵ + ۹۰ به پیروزی شیرین یک بر صفر مقابل این تیم قدرتمند آفریقایی دست یافت تا گلستانی ها همچون مردم سایر نقاط کشورمان پس از ۲۰ سال انتظار دومین پیروزی کشورمان در ادوار جام جهانی جشن بگیرند.
تیم ایران ۲۰ سال پیش در جام جهانی ۹۸ فرانسه مقابل آمریکا ۲ بر ۱ بازی را برده بود.
خیابان‌ های شهرها و حتی کوچه پس کوچه های برخی روستاهای گلستان پر از جمعیت است و غریو شادی همچنان ادامه دارد.
بوق ممتد خودروها و موتورها همراه با صدای شیپورها، دست، جیغ و هوراهای مردم شاد گلستان در ساعات بامداد شنبه همچنان ادامه دارد و شعار ایران ایران، بچه ها متشکریم، ایران دوستت داریم شنیده می شود.
در گرگان مرکز استان گلستان محور اصلی ناهارخوران همچنان مملو از جمعیت شاد و ترافیک آن نیز سنگین است.
نیروی انتظامی، آتش نشانی و عوامل فوریتهای پزشکی ۱۱۵ نیز در مناطق مختلف شهر گرگان حضور پررنگ داشته تا شادی مردم توام با رفاه و آرامش باشد.
گزارش تصویری شادمانی مردم در گرگان متعاقبا منتشر می شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست