• تاریخ: 2015-02-04
  • شناسه خبر: 1366
  • 2,889 بازدید

کارخانه:مرحوم میکائیل یلمه انسانی بزرگ بود / فرهاد قائمی ستاره لیگ جهانی

ارکین نیوز-سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران با اشاره به اینکه با مرحوم میکائیل یلمه نایب قهرمان جهان شدیم گفت: ترکمن صحرا بازیکنان مستعدی چون بای محمد دوجی ، عثمان و ابراهیم سن سبلی ، میکاییل تاجر ، فرهاد قائمی و … ...

13900928123334_PhotoA
ارکین نیوز-سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران با اشاره به اینکه با مرحوم میکائیل یلمه نایب قهرمان جهان شدیم گفت: ترکمن صحرا بازیکنان مستعدی چون بای محمد دوجی ، عثمان و ابراهیم سن سبلی ، میکاییل تاجر ، فرهاد قائمی و … دارد.
مصطفی کارخانه سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران در خصوص والیبال ترکمن صحرا گفت : این منطقه والیبال خیز بوده و همواره بازیکنان بزرگی مانند بای محمد دوجی را به جامعه ورزشی تحویل داده است .
وی یادی هم از مرحوم میکائیل یلمه کرد و گفت : من با یلمه نایب قهرمان جهان شدم و ایشان انسانی بزرگ و با شخصیت بود که رفتنش داغی بزرگ بر بدنه والیبال کشور گذاشت.
وی ضمن تمجید از بازیکنانی چون عثمان و ابراهیم سن سبلی ، غیاث الدین صحنه و میکاییل تاجر افزود: باید طوری کار کنیم وسازندگی ایجاد کنیم تا در سالهای بعد جایگزین مناسبی برای این افراد داشته باشیم.

#فرهاد قائمی یک ستاره است
کارخانه با توجه به درخشش فرهاد قائمی در لیگ جهانی گفت : فرهاد قائمی یک ستاره است و اگر بازیهای تیم ملی را بررسی کرده باشید حتی سعید معروف هم تعویض می شد اما تنها بازیکنی که اصلا تعویض نشد فرهاد قائمی بود.
وی به خصوصیات بارز فرهاد قائمی اشاره کرد و گفت: فرهاد به دلیل دریافت های خوب و زدن سرویس های عالی یک بازیکن ممتاز در دنیا در پست خودش می باشد
این مربی کارکشته والیبال تصریح کرد: یک زمانی که اینجا جزو مازندران بود ، بدنه تیم از بازیکنان گلستان و مخصوصا ترکمن ها بود که خیلی خوب بازی می کردند و همواره یک پای فینال بودند .
کارخانه در خصوص عشق والیبال در ترکمن ها بیان کرد: والیبال گنبد را دوست دارم و ۵۰ درصد آمدنم به گلستان بخاطر والیبال اینجا بود چرا که وقتی در یک مراسم عروسی ، داماد و عروس را روی یک تخت می نشانند و مسابقه والیبال برگزار می کنند ، این نشان از عشق و علاقه فراوان به این ورزش دارد چون هیچ جای دیگر این کار را نمی کنند.گلستان ما
CrThumb.aspx
80344980657141266128
32120105627525603868

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست