• تاریخ: 2018-06-28
  • شناسه خبر: 26541
  • 484 بازدید

مراسم استقبال از سردار آزمون امروز پنجشنبه در گنبدکاووس برگزار می‌شود

ارکین نیوز-رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس گفت: ساعت ۱۹ امروز (پنج‌شنبه) مراسم استقبال از سردار آزمون در استودیوم آزادی این شهرستان برگزار می‌شود. محمدعلی رحیمیان صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به اینک ...

ارکین نیوز-رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس گفت: ساعت ۱۹ امروز (پنج‌شنبه) مراسم استقبال از سردار آزمون در استودیوم آزادی این شهرستان برگزار می‌شود.

محمدعلی رحیمیان صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به اینکه سردار آزمون یکی از سرمایه‌های اجتماعی شهرستان گنبدکاووس هستند و برای حفظ آن و الگو قرار دادن جوانان از وی، مراسم استقبال با شکوهی انجام می‌شود.

وی افزود: سردار آزمون در هر سه بازی کامل حضور داشته و یکی از ستاره‌های شهر گنبدکاووس است.

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس بیان داشت: تمام هیئت‌های فوتبال شهرستان بالغ بر یک هزار نفر در رده سنی زیر۱۴ سال را با لباس یکدست و هماهنگ برای استقبال مهیا کردند و سعی خواهیم کرد در کنار نشاط اجتماعی برنامه استقبال خوبی در شأن این بازیکن برگزار کنیم.

وی تاکید کرد: در این مراسم نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ویژه گنبدکاووس و سردار آزمون سخنان کوتاهی برای علاقه‌مندان خواهند داشت، ضمن اینکه برنامه‌های شاد فرهنگی و اجتماعی نیز پیش‌بینی شده است.

رحیمیان یادآور شد: سردار آزمون بعد از استقبال در جشن نشاط اجتماعی در دریاچه مصنوعی که بمناسبت هفته مبارزه مواد مخدر هر شب برگزار می‌شود، حضور یافته و به عنوان سفیر اجتماعی مبارزه با موادمخدر معرفی و از وی تجلیل خواهد شد.

فرهاد شیبک، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان گنبدکاووس هم اظهار داشت: تدابیر لازم جهت روان‌سازی ترافیک در مسیر اندیشیده شده و اورژانس و آتش‌نشانی برای تامین امنیت و سلامت بیشتر حاضرین در محل مستقر خواهند شد.

وی افزود: امید داریم فضای شاد و مناسب در محوطه استودیوم توسط اداره ورزش و جوانان ایجاد شود ضمن اینکه در این ساعات باقیمانده تا شروع مراسم، اطلاع‌رسانی وسیع برای استقبال بی‌نظیر علاقمندان و دوستداران سردار آزمون انجام شود.

‌با اینکه استان گلستان و شهرستان گنبدکاووس که زادگاه سردار آزمون است، خود را مهیای استقبالی باشکوه از تیم ملی فوتبال کشورمان کرده اما پست اینستاگرامی آزمون درخصوص خداحافظی از تیم ملی، خیلی از مردم این استان و فوتبال دوستان را شوکه کرده است.

سردار آزمون دلیل دلایل خداحافظی‌اش را توهین و انتقادهای برخی‌ها از او عنوان کرده و مدعی شده که به دلیل بیماری مادرش دیگر نمی‌تواند این مسائل را تحمل کند/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست