• تاریخ: 2019-02-22
  • شناسه خبر: 28224
  • 818 بازدید

ماهری:چهار تیم صعود کننده به نیمه نهایی والیبال نوجوانان مشخص شدند

ارکین نیوز-تیم های شهرداری ارومیه، سایپای تهران، شهرداری گنبد و پیکان تهران به عنوان چهار تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال نوجوانان کشور معرفی شدند. نماینده هیات والیبال استان گلستان پنجشنبه شب در گفت ...

ارکین نیوز-تیم های شهرداری ارومیه، سایپای تهران، شهرداری گنبد و پیکان تهران به عنوان چهار تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال نوجوانان کشور معرفی شدند.

نماینده هیات والیبال استان گلستان پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا و در تشریح مسابقات مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال نوجوانان کشور که به میزبانی گنبدکاووس در حال برگزاری است، اظهار داشت: امروز چهار بازی در مرحله پلی آف این مسابقات برگزار شد.

عبدالغفور ماهری افزود: در بازی اول سایپای تهران به مصاف عقاب نهاجا رفت که با برتری در سه گیم متوالی با نتایج ۲۵ بر ۱۹ ، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۱۳ به برتری رسید.

وی گفت: در بازی دوم شهرداری ارومیه مقابل درنای ارومیه به میدان رفت که با کسب نتایج ۲۶ بر ۲۴ و ۲۵ بر ۲۳ برنده دو گیم ابتدایی بود و در گیم سوم ۲۵ بر ۱۷ تن به شکست داد ولی با کسب نتیجه ۲۵ بر ۱۶ در گیم چهارم، در نهایت ۳ بر ۱ برنده این دیدار شد.

ماهری بیان کرد: بازی سوم میان دو تیم شهرداری گنبد و شهرداری ورامین برگزار گردید و هرچند تیم گنبد در دو گیم ابتدایی با نتایج ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۱۶ شکست خورد ولی در سه گیم بعدی با کسب امتیازات ۲۵ بر ۱۶ ، ۲۵ بر ۲۱ و ۱۵ بر ۷ پیروز شد و به مرحله بعد صعود کرد.

نماینده هیات والیبال استان گلستان گفت: پیکان تهران نیز با کسب نتیجه نهایی ۳ بر ۲ پیام مشهد را از پیش رو برداشت که دو گیم ابتدایی بازی ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۳ به سود پیام خراسان به پایان رسید ولی با کسب نتایج ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۲۳ و ۱۵ بر ۶ در سه گیم بعدی، این تیم پیکان تهران بود که به برتری دست یافت.

ماهری با اشاره به ادامه مسابقات خاطرنشان کرد: تیم های برنده در مرحله پلی آف، فردا ( جمعه ) با برگزاری دو دیدار به مصاف هم خواهند رفت و در روز شنبه، تیم های برنده ها برای مشخص شدن تیم برتر و بازنده های بازی فردا برای رده بندی با هم دیدار می کنند.

بر اساس برنامه بازی ها، فردا (جمعه) دو دیدار برگزار می شود که طی آن شهرداری ارومیه با سایپای تهران و شهرداری گنبد با پیکان تهران بازی می نمایند.
به گزارش ایرنا، مرحله نهایی مسابقات لیگ برتر والیبال نوجوانان کشور با حضور هشت تیم در دو گروه الف و ب از صبح دوشنبه ۲۹ بهمن در گنبدکاووس آغاز شد و تا چهارم اسفند ادامه دارد.

گروه الف این مسابقات متشکل از تیم های شهرداری گنبدکاووس، عقاب نهاجا، پیام خراسان و شهرداری ارومیه است و تیم های پیکان تهران، درنای ارومیه، شهرداری ورامین و سایپای تهران گروه ب را تشکیل می دهند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست