• تاریخ: 2016-06-16
  • شناسه خبر: 18586
  • 796 بازدید

لیگ جهانی؛ جدال المپیکی ها در ریو

ارکین نیوز-گروه B1 لیگ جهانی والیبال که ایران در هفته نخست مسابقات باید در آن به جدال با رقبا بپردازد، تنها گروهی است که تمام تیم های آن جواز حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریو را کسب کرده اند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال ...

ارکین نیوز-گروه B1 لیگ جهانی والیبال که ایران در هفته نخست مسابقات باید در آن به جدال با رقبا بپردازد، تنها گروهی است که تمام تیم های آن جواز حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریو را کسب کرده اند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله مقدماتی سطح یک بیست و هفتمین دوره لیگ جهانی والیبال با حضور ۱۲ تیم فرانسه، ایتالیا، استرالیا، روسیه، آمریکا، برزیل، ایران، آرژانتین، صربستان، بلغارستان، بلژیک و لهستان از ۲۷ خرداد تا ۱۳ تیرماه پیگیری می‌شود.

تیم های ایران، آرژانتین، آمریکا و برزیل در هفته نخست این رقابت ها در گروه B1 با یکدیگر رقابت خواهند کرد که کسب سهمیه بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو تنها نکته مشترک این چهار تیم است که کیفیت و هیجان مسابقات را بیش از سایر گروها ها خواهد کرد.

آرژانتین در رقابت های انتخابی قاره ای، برزیل به عنوان میزبان و آمریکا با کسب قهرمانی در جام جهانی جواز حضور در المپیک را کسب کرده اند و تیم ملی والیبال ایران هم هفته گذشته این افتخار را در رقابت های انتخابی المپیک توکیو به دست آورد.

این تیم ها تابستان ٢٠١۶ یک بار دیگر باید در ریو به مصاف هم بروند اما این بار در میدان المپیک این رویارویی اتفاق خواهد افتاد.

نخستین دیدار لیگ جهانی سال ۲۰۱۶ ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه به وقت برزیل و ۲۱ و ۴۰ دقیقه به وقت ایران در روز پنج شنبه ۲۷ خرداد برگزار می شود که تیم ملی والیبال برزیل میزبان تیم ملی والیبال ایران است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست