• تاریخ: ۱۳۹۶-۰۴-۳۱
  • شناسه خبر: 23361
  • 239 بازدید

لیگ برتر والیبال ساحلی/نماینده گلستان(سلاق-میرزاعلی) با پیروزی آغاز کرد

ارکین نیوز- هفته اول مسابقات لیک برتر والیبال ساحلی کشور با پیروزی تیم هتل کانیار علی آباد تنها نماینده گلستان در این رقابت ها در برابر اوج رامسر آغاز شد. رییس اداره ورزش و جوانان آق قلا صبح جمعه به خبرنگارایرنا گفت: آق ...

82382471-71317341

ارکین نیوز- هفته اول مسابقات لیک برتر والیبال ساحلی کشور با پیروزی تیم هتل کانیار علی آباد تنها نماینده گلستان در این رقابت ها در برابر اوج رامسر آغاز شد.

رییس اداره ورزش و جوانان آق قلا صبح جمعه به خبرنگارایرنا گفت: آق محمد سلاق-حامد میرزعلی دو تن از والیبالیست های ساحلی باز این شهرستان در قالب تیم هتل کانیار گلستان در گروه ب مسابقات لیگ برتر در مجموعه ورزشی کوثر رامسر به مصاف تیم اوج این شهرستان رفت که تیم مهمان با کسب دو برد از مجموع سه بازی به پیروزی رسید.
حاج گلدی گرکز اظهار داشت: در ترکیب تیم حریف نیز آرش وکیلی از بازیکنان با سابقه آق قلای حضور داشت.
در دیدار اول تیم میزبان ۲بر ۱ نماینده گلستان را شکست داد اما در دومین جدال هتل کانیار با نتیجه ۲ بر صفر اوج رامسر را شکست داد و جدال به دیدار سوم کشیده شد که نماینده گلستان توانست با نتیجه با۱۵ بر ۱۰ تیم میزبان را با ترکیب عباس پورعسگری و آرش وکیلی شکست دهد.
محمد جمشیدی و مسعود روحی از گیلان داوری سه جدال نماینده گلستان با تیم اوج رامسر را برعهده داشتند و نادر انصاری از تهران ناظر این بازی بود.
دیدارهای هر هفته لیگ برتر والیبال ساحلی به صورت دو برد از سه بازی برگزار می شود
به گزارش ایرنا در دیگر بازی گروه ب یک دیدار در سلمانشهر برگزار شد و آکادمی وثوق (محمد شالیکار – میثم نظر پسندی) و توپکا شمال (جواد فیروز پور – علیرضا آقاجانی) به مصاف هم رفتند که در مجموع این تیم توپکا بود که ۲ بر ۱ بر حریف غلبه کرد.
در این هفته در گروه ب مسابقات تیم توسعه و عمران متل قو با قرعه استراحت روبرو بود.
دومین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی باشگاه های برتر ایران در دو گروه و به مدت پنج هفته پیگیری خواهد شد که بازی های گروه الف به دلیل شرکت بازیکنان تیم های شهرداری منطقه ۲۲ و پارس میکا کیش در تور جهانی مراکش به تعویق افتاده است .
اق قلا در ۱۵ کیلومتری شمال گرگان از قطب های اصلی والیبال ساحلی کشور محسوب می‌شود.

  • والیبالی ها - ۱۳۹۶-۰۴-۳۱ در ۱۱:۱۱ ب.ظ

    امیدواریم ک نماینده استان بتواند نتایج قابل قبولی در ادامه مسابقات لیگ والیبال ساحلی کسب کند.البته باحمایتهای مادوستداران والیبال در دیدارهای خانگی ک در شهرستان آق قلا برگذار میشود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *