• تاریخ: ۱۳۹۶-۰۷-۰۴
  • شناسه خبر: 23954
  • 174 بازدید

لیگ برتر ساحلی؛ چهار تیم صعود کننده مشخص شدند

ارکین نیوز-هفته هشتم لیگ برتر والیبال ساحلی امروز (دوشنبه) با چهار دیدار پیگیری شد و چهار تیم صعود کننده به مرحله نیم نهایی این رقابت ها مشخص شدند. به گزارش روابط عمومی فدارسیون والیبال، هفته سوم دور برگشت مسابقات والیبا ...

n82635512-71812551

ارکین نیوز-هفته هشتم لیگ برتر والیبال ساحلی امروز (دوشنبه) با چهار دیدار پیگیری شد و چهار تیم صعود کننده به مرحله نیم نهایی این رقابت ها مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی فدارسیون والیبال، هفته سوم دور برگشت مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی باشگاه‌های برتر کشور امروز با چهار دیدار در شهرهای بافق، بابلسر و چابکسر (دو دیدار) پیگیری شد.

بر اساس نتایج به دست امده در این دیدار ها، تیم های میکامال و شهرداری منطقه ۲۲ از گروه اول و هتل کانیار علی اباد کتول و اوج رامسر از گروه دوم صعودشان به مرحله نیم نهایی مسجل شد و دیدار های دو هفته باقیمانده دور مقدماتی لیگ برتر ساحلی تاثیری در صعود این تیم ها ندارد.

در هفته هشتم لیگ برتر ساحلی چهار دیدار برگزار شد که تیم های اوج رامسر، هتل کانیار علی آباد کتول، میکامال و اطلس مرغ صبا برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند.

در گروه نخست این رقابت ها و در شهر بافق تیم های مجتمع فولاد بافق (محمد پورامینی – بهنام حسن زاده) و میکا مال (رحمان رئوفی – بهمن سالمی) به مصاف یکدیگر رفتند که میکامال در دو دیدار متوالی میزبان خود را شکست داد.

تیم فولاد بافق در دیدار نخست با امتیازهای ۲۱ بر ۱۲ و ۲۱ بر ۱۲ در مسابقه دوم ۲۱ بر ۱۴ و ۲۱ بر ۱۲ مغلوب میهمان خود شد. روزبه یونسی و اکبر مصیبی قضاوت این دیدار ها را بر عهده داشتند و حسینعلی سلاق ناظر آن بود.

شهر چابکسر میزبان دومین مسابقه گروه نخست این رقابت ها در هفته هشتم لیگ برتر ساحلی بود که تیم های اطلس مرغ صبا (سید سینا جعفری – بهنام توکلی) و شهرداری منطقه ۲۲ (رضا نائینی – امیر شوشتری زاده) به مصاف یکدیگر رفتند.

شهرداری منطقه ۲۲ در دیدار اول دو بر یک به پیروزی رسید و در دیدار دوم دو بر یک مغلوب میزبان خود شد تا این دیدار به گلدن ست کشیده شود. در نهایت تیم شهرداری منطقه ۲۲ در گلدن ست ۱۷ بر ۱۵ مغلوب حریف شد تا اطلس مرغ فاتح نهایی این دیدار باشد، اما امتیاز برد در مسابقه صبح صعود شهرداری منطقه ۲۲ را به مرحله نهایی قطعی کرد.

آرش جعفرپور و شایان سلیمانی قضاوت این مسابقه ها را بر عهده داشتند و بهرام سلیمانی نیز ناظر بود.

شهر بابلسر میزبان نخستین دیدار گروه دوم لیگ برتر ساحلی در هفته هشتم بود که تیم های توپکا شمال (علیرضا آقاجانی – جواد فیروزپور) و هتل کانیار علی آباد کتول (آق محمد سلاق – حامد میرزاعلی) به مصاف یکدیگر رفتند.

تیم توپکا شمال در دیدار نخست دو بر صفر و امتیازهای ۲۷ بر ۲۵ و ۲۴ بر ۲۲ به پیروزی رسید و در دیدار عصر دو بر صفر با امتیاز های ۲۱ بر ۱۵ و ۲۱ بر ۹ مغلوب شد تا این مسابقه هم به گلدن ست کشیده شود.

در گلدن ست تیم هتل کارنیا ۱۵ بر ۷ به پیروزی رسید تا فاتح نهایی این مسابقه نماینده علی آباد باشد. امیرحسین صادقی و شهاب موسوی قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند و نادر انصاری نیز نظارت بر این مسابقه را بر عهده داشت.

تیم های توسعه و عمران متل قو (مجتبی امیری – محمد صادقی) و اوج رامسر (عباس پورعسگری – بهمن قلیپوری) نیز در چابکسر به مصاف یکدیگر رفتند.

اوج رامسر در دیدار صبح موفق به شکست دو بر صفر حریف با امتیازهای ۲۳ بر ۲۱ و ۲۱ بر ۱۸ شد و در دیدار عصر نیز دو بر یک (۱۹ بر ۲۱، ۲۱ بر ۱۸ و ۱۶ بر ۱۴) به پیروزی رسید تا در نهایت فاتح دیدار هفته هشتم لیگ برتر ساحلی باشد.

احسان براتی‌کیا و علیرضا برومند داوران این بازی ها هستند و کامران ذوقی نیز بر عملکرد تیم ها در این دیدار نظارت دارد.

با پایان هفته هشتم لیگ برتر ساحلی، تیم های میکا مال (هفت برد و ۲۱ امتیاز) و شهرداری منطقه ۲۲ (چهار برد و ۱۳ امتیاز) از گروه نخست صعودشان به مرحله نیمه نهایی قطعی شد.

در گروه دوم نیز تیم های هتل کانیار علی آباد کتول (۶ برد و ۱۶ امتیاز) و اوج رامسر (۵ برد و ۱۷ امتیاز) صعودشان به مرحله نیمه نهایی قطعی شد.

هفته نهم دور مقدماتی لیگ برتر والیبال ساحلی روز جمعه هفتم مهرماه پیگیری خواهد شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *