• تاریخ: 2016-06-14
  • شناسه خبر: 18560
  • 489 بازدید

لوزانو و یک لشگر خسته! ایران خسته ترین تیم ریو

ارکین نیوز-هفته اول لیگ جهانی والیبال در حالی برگزار خواهد شد که ایران در گروه B1 تنها تیمی محسوب می شود که با ۲۹ ساعت سفر، خود را به محل مسابقات رسانده و سایر تیم ها در کوتاه ترین فاصله زمانی و مکانی با ریو قرار داشتند. ...

ارکین نیوز-هفته اول لیگ جهانی والیبال در حالی برگزار خواهد شد که ایران در گروه B1 تنها تیمی محسوب می شود که با ۲۹ ساعت سفر، خود را به محل مسابقات رسانده و سایر تیم ها در کوتاه ترین فاصله زمانی و مکانی با ریو قرار داشتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال کشورمان بعد از سفری به مدت ۲۹ ساعت با ٣ پرواز خود را به ریو، محل برگزاری دیدارهای اولین هفته لیگ جهانی در گروه B1 رساند تا پنجشنبه از ساعت ٢١:۴٠ با دیدار مقابل میزبان کار خود را در این رقابت ها آغاز کنند.

این سفر بسیار طولانی و خسته کننده در حالی انجام شد که آرژانتین و آمریکا در کوتاهترین فاصله خود را به برزیل رساندند تا ایران لقب خسته ترین تیم گروه را به خود اختصاص دهد. پشت سر گذاشتن قاره های آسیا، آفریقا و اروپا مسیر طولانی برای رسیدن به ریو بود که سایر تیم های همگروه با ایران از انجام آن معاف بودند.

از طرفی دیگر ایران تنها تیمی در این گروه است که قبل از لیگ جهانی تورنمنت رسمی انجام داده به طوری که در مسابقات انتخابی المپیک شاگردان لوزانو در ١٠ روز ٧ بازی بسیار مهم، حساس و سنگین را پشت سر گذاشتند که به المپیکی شدن ایران و تحقق رویای ۵۲ ساله والیبال ایران منجر شد.

تنها ٣ روز استراحت برای بازیکنان فرصت بود تا خستگی سفر توکیو را از بدن بیرون کنند و و با برگزاری سه جلسه تمرین بار خود را برای سفر های طولانی و خسته کننده لیگ جهانی بستند تا نخستین دیدار خود را در بزرگترین و معتبرترین لیگ دنیا مقابل برزیل یکی از پر افتخار ترین تیم های والیبال دنیا در ریو برگزار کنند.

این در حالیست که سه رقیب دیگر ایران یعنی برزیل، آرژانتین و امریکا زودتر به ریو رسیدند. برزیلی ها که میزبان هستند و آرژانتینی ها هم ساعت ۱۶:۵۰ به ریو رسیدند و امریکایی ها هم از ۹ صبح دوشنبه به وقت محلی در ریو حضور داشتند.

مردان والیبال کشورمان با وجود اینکه ساعت ۲۳ دیشب دوشنبه به هتل گراند مرکوری ریو محل اقامت خود در این رقابت ها رسیدند، صبح سه شنبه نخستین تمرین خود را از ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه به وقت محلی که به کار با وزنه اختصاص دارد، زیر نظر کادر فنی برگزار می کنند.
ارسالی از طعنه

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست