• تاریخ: 2016-05-16
  • شناسه خبر: 17651
  • 292 بازدید

فوتوالی های گلستانی نایب قهرمان آسیا شدند

ارکین نیوز-رییس هیات انجمن های ورزشی گلستان گفت: فوتوالی های استان در ادامه روند کسب موفقیت ها، به همراه تیم ملی عنوان نایب قهرمانی رقابت های آسیایی این رشته را کسب کردند. منصور دمیرچی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ا ...

ارکین نیوز-رییس هیات انجمن های ورزشی گلستان گفت: فوتوالی های استان در ادامه روند کسب موفقیت ها، به همراه تیم ملی عنوان نایب قهرمانی رقابت های آسیایی این رشته را کسب کردند.

منصور دمیرچی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: در رقابت های قهرمانی فوتوالی که در تایلند برگزار شد تیم ملی ایران که از حضور بازیکنان گلستانی سود می برد ،در دیدار نهایی با نتیجه ۲ بر صفر مقابل تیم میزبان مغلوب شد و به عنون دوم بسنده کرد.

وی افزود: علاوه بر جمیل کر و عبدالعاطی نظری بازیکنان گلستانی فوتوالی ایران، جعفر حاج صفری مربی گلستانی این رشته مسوولیت سرمربیگری تیم ملی را بر عهده داشت.

رییس هیات انجمن های ورزشی گلستان بیان کرد: در پایان این رقابت ها، کمیته برگزاری مسابقات جمیل کر را به عنوان پدیده این رقابت ها معرفی و جایزه ویژه خود را به وی اهدا کرد.

دمیرچی ادامه داد: تیم ملی تایلند یکی از تیم های اول رشته فوتوالی جهان محسوب می شود.

سومین دوره مسابقات قهرمانی فوتوالی آسیا با حضور کشورهای تایلند، سنگاپور، مالزی، فیلیپین، ایران، امارات، ویتنام، لائوس، کامبوج، کره شمالی، هند و استرالیا از ۲۴ تا ۲۶ اردیبهشت در شهر بانکوک پایتخت تایلند برگزار شد.

فوتوالی ورزشی بین‌المللی است که قوانین آن مثل والیبال بوده ولی مثل فوتبال با پا بازی می شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست