• تاریخ: 2015-01-30
  • شناسه خبر: 1141
  • 3,486 بازدید

تیم فوتبال شهدای آق قلا در سال۹۳ قهرمان دو جام برتر وحذفی گلستان شد

ارکین نیوز-عصر پنجشنبه دیدار حساس جام حذفی فوتبال استان گلستان بین تیم های شهدای آق قلا و شاهین بندرگز برگزار شد که در پایان دلاورمردان فوتبال آق قلا بودند که تیم بندرگزی را با نتیجه پرگل سه برصفر بدرقه نمودند. در این دی ...

IMG_8436

ارکین نیوز-عصر پنجشنبه دیدار حساس جام حذفی فوتبال استان گلستان بین تیم های شهدای آق قلا و شاهین بندرگز برگزار شد که در پایان دلاورمردان فوتبال آق قلا بودند که تیم بندرگزی را با نتیجه پرگل سه برصفر بدرقه نمودند.
در این دیدار ابتدادر نیمه اول فرصت های خوبی برای بازیکنان تیم شهدای آق قلا بوجود آمد که نتوانستند از آنها استفاده کنند وهردو تیم بدون گل به رختکن رفتند.
وقتی که نیمه مربیان شروع شد تیم بندرگزاین بار با دومهاجم به استقبال آق قلایی ها آمده و با این ترفند به موقعیتهای خوبی نیز دست یافت ولی مثل آق قلایی ها نتوانست از آنها استفاده کنند و این بازی در پایان ۹۰ دقیقه بدون گل تمام شد.
اما در اوقات اضافه ودر نبود بازیکنان قهار و گلزن آق قلایی ها نجیب کوچکی و منصور قلی خانی،این تیم با پاس زیبای کریم شایسته و شوت سرکش کاپیتان یگن محمدگلی پور شلیک نهایی را برقلب تیم بندر گز کرد و باعث از هم پاشیدن پیکره تیم شاهین شد.
در ادامه و در پایان نیمه اول وقت اضافه بازی بازهم بازیکنان با تعصب و خوش استیل آق قلا با گل زیبای کریم شایسته به گل دوم رسیدند. گل سوم بازی نیز در وقتهای پایانی بازی بازهم توسط مرد اخلاق تیم کریم شایسته به ثمر رسید و با این نتیجه تیم فوتبال شهدای آق قلا با مدیریت خوب محمد باقر عباسی و سرپرستی تانی کاظمی پور و مربیگری عبدا..شایسته ،محمدناصری و جبارسخندان توانست قهرمانی جام حذفی فوتبال استان گلستان را کسب نماید.
ظمنا این تیم آق قلایی امسال و تقریبا یک ماه قبل قهرمان لیگ برتر فوتبال گلستان شده بود که انشا..در سال بعد به عنوان نماینده استان در لیگ دسته ۳فوتبال کشور و هم در جام حذفی ایران می باشد.انشا…در آینده نزدیک از این تیم بیشتر خواهید شنید
اسامی بازیکنان
یگن محمدگلی پور(ک)،جلال نیک خوی سید،طالب اسماعیلی،عبدالاحدمیزراعلی،کریم شایسته،عبدارئوف یلقی،عادل جمالی،منصور قلی خانی،نجیب کوچکی،پویا مقصودلو،غفارعاشورپور،محمدایری،ارسلان ایزدی،مهدی نوروزپور،جمیل قوانج زاده،کیهان رضایی،رحیم جعفری چوگان و….
تدارکات:غلامعلی ناصری
#ارکین نیوز هم این قهرمانی را به مدیریت،سرپرست،مربیان ،بازیکنان و بخصوص مردم خوب و خونگرم آق قلا و ترکمن صحرا تبریک می گوید.
IMG_8449
IMG_8446
IMG_8447
IMG_8472
IMG_8470
IMG_8433
IMG_8469
IMG_8424
IMG_8446
IMG_8453
IMG_8450
IMG_8451

  • محمدباقرعباسی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهدای آق قلا - 2015-01-30 در 9:24 ب.ظ

    ضمن عرض سلام و خسته نباشید به شما
    از زحمات شما برای اطلاع رسانی به موقع فعالیتهای باشگاه کمال تشکر را دارم امیدوارم همیشه موفق وموید باشید..گل سر سبد فوتبال استان گلستان شهدای آق قلاست

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست