• تاریخ: 2015-10-10
  • شناسه خبر: 9253
  • 591 بازدید

فوتبال آق قلا در یک قدمی قهرمانی لیگ دسته اول گلستان

ارکین نیوز-هفته آخر مسابقات فوتبال لیگ دسته اول با شگاههای استان گلستان در حالی چهارشنبه آغاز می شود که تیم فوتبال آق قلا با یک تساوی در بازی آخر قهرمان استان می شود. به گزارش خبرنگار ارکین نیوز,این تیم که هفته گذشته در ...

ارکین نیوز-هفته آخر مسابقات فوتبال لیگ دسته اول با شگاههای استان گلستان در حالی چهارشنبه آغاز می شود که تیم فوتبال آق قلا با یک تساوی در بازی آخر قهرمان استان می شود.

به گزارش خبرنگار ارکین نیوز,این تیم که هفته گذشته در گنبد با نتیجه ۳بر صفر بر میزبان خود غلبه نمود،در هفته آخر در دلند کار سختی را پیش رو دارد.

این تیم جوان و آینده دار در این هفته و در بازی آخر خود در لیگ دسته اول باشگاههای استان گلستان در دلند به مصاف تیم میزبان خود خواهد رفت در صورت برد و یا حتی مساوی به لیگ برتر باشگاههای گلستان صعود خواهد کرد..

حمید قرنجیک سرپرست تیم آق قلا در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار ما گفت:۴شنبه این هفته در دلند بازی آخر خود را انجام می دهیم که اگر برنده یا مساوی شویم به لیگ برتر استان صعود خواهیم کرد.

وی افزود:برای تیم حریف هم این بازی از حساسیت زیادی برخوردار است و اگر آنها هم ما را ببرند به لیگ برتر صعود خواهند کرد.

قرنجیک ار همشهریان خواست برای موفقیت این تیم در این بازی حساس دعا کنند.

@ارکین نیوز برای این تیم مردمی آرزوی موفقیت دارد

  • خداوردي طعنه - 2015-10-11 در 8:28 ق.ظ

    با آرزوی موفقیت برای حمید قرنجیک وتیمش که انصافا زحمات وتلاش زیادی داشتند دبرای این موفقیت.امیدواریم که روند پیروزیهای این تیم خوب تداوم داشتهخ باشه.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست