• تاریخ: 2016-06-08
  • شناسه خبر: 18357
  • 694 بازدید

فرهاد قائمی: بازیکنان تیم ملی به من غبطه می خورند/استقبال پرشور مردم در گنبد

ارکین نیوز-فرهاد قائمی بازیکن گنبدی تیم ملی والیبال ایران پس از بازگشت از مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۱۶ به زادگاهش، از غبطه بازیکنان تیم ملی نسبت به حمایت های مردم و مسئولان از خود خبر داد. فرهاد قائمی که شامگاه سه شنبه با ...

ارکین نیوز-فرهاد قائمی بازیکن گنبدی تیم ملی والیبال ایران پس از بازگشت از مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۱۶ به زادگاهش، از غبطه بازیکنان تیم ملی نسبت به حمایت های مردم و مسئولان از خود خبر داد.

فرهاد قائمی که شامگاه سه شنبه با استقبال جمع کثیری از مردم و برخی مسئولان گنبدکاووس وارد زادگاهش شد، در گفت و گو با خبرنگاران، ضمن قدردانی از حمایت های مردم و مسئولان این شهرستان از خود، اظهار داشت: بازیکنان تیم ملی همواره نسبت به این موضوع غبطه می خورند.

وی گفت: برخی بازیکنان تیم ملی به من می گویند کاش ما هم بازیکن گنبدی بودیم و مردم و مسئولان از ما نیز به گرمی استقبال و حمایت می کردند.
قائمی با قدردانی مجدد از مردم و مسئولان گنبدکاووس، اضافه کرد: انشاء الله در بازی های المپیک ۲۰۱۶ برزیل با بازی های خوب بازیکنان تیم ملی، دل مردم ایران و گنبدکاووس را شادتر نماییم.

وی تصریح کرد: همه بازیکنان و کادر فنی از اینکه پس از ۵۲ سال تیم ملی والیبال ایران با دعای خیر مردم موفق به صعود به مسابقات المپیک شد و دل مردم ایران را شاد کردند،خوشحال هستند.

مسئولان گنبدکاووس بویژه اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار این شهر به پاس قدردانی از زحمات فرهاد قائمی بازیکن تیم ملی والیبال کشور یک بوستان محله ای با مساحت تقریبی یک هزار متر مربع با هزینه تقریبی ۹ میلیارد ریال را راه اندازی و به نام این بازیکن نامگذاری کردند.

همچنین اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری گنبدکاووس یک قطعه زمین مسکونی به مساحت ۲۰۰ متر مربع به فرهاد قائمی اهدا کردند و این بازیکن تیم ملی را از تمام هزینه های صدور پروانه ساختمانی معاف اعلام کردند.

شهرستان گنبدکاووس با ۳۶۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است و از قدیم الایام به عنوان پایتخت والیبال ایران شهره است و تاکنون بازیکنان و مربیان زیادی از این شهر به تیم های ملی و باشگاه های مطرح کشور راه یافته اند.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست