• تاریخ: ۱۳۹۵-۱۰-۱۳
  • شناسه خبر: 21896
  • 212 بازدید

فرماندار: انشاا.. ورزش آق قلا به جایگاه اصلی خود برسد

ارکین نیوز- فرماندار شهرستان آق قلا گفت:یکی از ویژگی های شاخص این شهرستان سرآمد بودن ورزش آن است که باید به جایگاه واقعی خود دست پیدا کند. “امانگلدی ضمیر” شامگاه یکشنبه ۱۲ دی ماه،با حضور در باشگاه تختی شهر آق ...

1483330876_photo_2017-01-02_07-31-26

ارکین نیوز- فرماندار شهرستان آق قلا گفت:یکی از ویژگی های شاخص این شهرستان سرآمد بودن ورزش آن است که باید به جایگاه واقعی خود دست پیدا کند.

“امانگلدی ضمیر” شامگاه یکشنبه ۱۲ دی ماه،با حضور در باشگاه تختی شهر آق قلا بر سر تمرین تیم والیبال میدان این شهر حاضر شد و با مسئولین و بازیکنان این تیم دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،وی وجود ورزشکاران و قهرمانان ورزشی را افتخاری مهم برای این شهرستان دانست و گفت: ورزشکاران برای مردم بویژه جوانان الگو هستند و از همه توان خود برای حمایت و پشتیبانی از ورزش این شهرستان و ورزشکاران و قهرمانان استفاده می کنیم.ورزشکاران و قهرمانان شهرستان آق قلا در میادین مختلف ورزشی بارها شایستگی و لیاقت خود را نشان داده اند و با سخت کوشی به درجه های طلایی افتخار دست پیدا کرده اند.

فرماندار شهرستان آق قلا ادامه داد: در حال حاضر ورزشگاهها و اماکن ورزشی بسیار خوبی در این شهرستان وجود دارد که نشان دهنده این است که “دولت تدبیر و امید” در حوزه ورزش اقدامات ارزنده ای انجام داده و به فضل الهی این روند ادامه خواهد داشت.

این مقام مسئول در شهرستان بیان کرد:تامین و تخصیص اعتبارات ورزش آق قلا از اولویت های این شهرستان است و باید برای پیشرفت ورزش با شناسایی خیرین ورزشی از پتانسیل آنها استفاده کنیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *