• تاریخ: 2015-06-03
  • شناسه خبر: 4573
  • 653 بازدید

عزت ا..پورقاز: پیراهن تیم ملی را از دست نمی دهم

ارکین نیوز-مدافع تیم ملوان بندرانزلی معتقد است همیشه تلاشم را کردم و آرزو داشتم که بتوانم پیراهن تیم ملی را بر تن کنم. عزت اله پورقاز در رابطه با حضور خود در تیم ملی فوتبال گفت: اردوهای خوبی داشتیم و من هم مانند بقیه باز ...

01029379
ارکین نیوز-مدافع تیم ملوان بندرانزلی معتقد است همیشه تلاشم را کردم و آرزو داشتم که بتوانم پیراهن تیم ملی را بر تن کنم.

عزت اله پورقاز در رابطه با حضور خود در تیم ملی فوتبال گفت: اردوهای خوبی داشتیم و من هم مانند بقیه بازیکنان سعی کردم بیشترین تلاش را داشته باشم و آقای کی روش هم که نظارت دقیقی داشت و تمام بازیکنان را با دقت بالا زیر نظر داشت.

وی ادامه داد:می دانم که کارم سخت شده است و باید تلاشم را بیشتر کنم تا بتوانم اعتماد آقای کی روش را برای حضور در تیم ملی به دست بیاورم. من همیشه آرزو داشتم که پیراهن تیم ملی را به تن کنم و چقدر لذت بخش است که اولین بار در دوره مربی بزرگی همچون آقای کی روش این اتفاق افتاد. فقط امیدوارم بتوانم جواب اعتماد ایشان را بدهم و این پیراهن را به راحتی از دست ندهم.

پورقاز در پایان گفت: خیلی دوست دارم از مردم خوب انزلی تشکر کنم که هیچوقت ما را تنها نگذاشتند و در سرما و گرما از ما حمایت کردند و همینطور از آقایان نصرت ایراندوست و فیروز کریمی هم ممنونم که در طول فصل به من اعتماد کردند.
ورزش۳

  • فیفا اسپورت - 2015-06-03 در 8:55 ق.ظ

    آرزوی موفقیت

  • ا.ش - 2015-06-07 در 5:13 ب.ظ

    یاشا دوغون

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست