• تاریخ: 2015-06-19
  • شناسه خبر: 5094
  • 643 بازدید

عزت ا… پورقاز: مثل یک سرباز درخدمت تیم ملی فوتبال هستم

ارکین نیوز-مدافع بندر ترکمنی تیم ملی فوتبال ایران می گوید اگر موقعیت های تیم ملی در بازی با ترکمنستان به گل تبدیل می شد پرگل ترین نتیجه هفته رقم می خورد. عزت اله پورقاز در رابطه با شرایط اخیر خودش گفت: در حال حاضر به صور ...

01029379
ارکین نیوز-مدافع بندر ترکمنی تیم ملی فوتبال ایران می گوید اگر موقعیت های تیم ملی در بازی با ترکمنستان به گل تبدیل می شد پرگل ترین نتیجه هفته رقم می خورد.

عزت اله پورقاز در رابطه با شرایط اخیر خودش گفت: در حال حاضر به صورت انفرادی به تمرینات می پردازم، بعد از اردوی تیم ملی و بازی هایی که پشت سر گذاشتیم به شهرمان بازگشتم و فعلا تمرینات تیم ملوان آغاز نشده است و مشغول استراحت و تمرینات انفرادی هستم.

وی در رابطه با اردو و بازی های تیم ملی ایران گفت: اردوی خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم، فشار تمرینات بالا بود، اما خیلی خوشحالم که در مجموعه تیم ملی حضور داشتم و زیر نظر آقای کی روش به تمرین پرداختم، قسمت نبود در این بازی تیم ملی بازی کنم اما تمام تلاشم را می کنم تا بتوانم به ترکیب ثابت تیم ملی هم راه پیدا کنم. بهرحال هربار که دعوت شوم و در اردوی تیم ملی حضور پیدا کنم مثل یک سرباز در خدمت کشورم خواهم بود.

مدافع تیم ملوان ادامه داد: متاسفانه در بازی با تیم ترکمنستان بدشانسی آوردیم، اگر موقعیت های مان به گل تبدیل می شد، نتیجه متفاوتی به دست می آمد و می توانستیم بهترین نتیجه این هفته بازی ها را رقم بزنیم اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد. انشالله در بازی های بعدی سعی می کنیم به حق مان برسیم تا مردم هم از دیدن بازی های تیم ملی خوشحال شوند.
ورزش۳

  • خداوردی طعنه - 2015-06-20 در 9:37 ق.ظ

    آرزوی سربلندی وموفقیت برای این بازیکن تیم ملی کشورمان داریم//

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست