• تاریخ: 2015-11-12
  • شناسه خبر: 10400
  • 531 بازدید

شرایط تیم فوتبال شیرین فراز آق قلا دشوار و نگران کننده است

ارکین نیوز-عبداله شایسته روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ۳ هفته از شروع مسابقات لیگ می گذرد اما مالک باشگاه به وعده های خود در قبال باشگاه، کادر فنی و بازیکنان عمل نکرده است. وی بیان کرد: تیم های شرکت ...

ارکین نیوز-عبداله شایسته روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ۳ هفته از شروع مسابقات لیگ می گذرد اما مالک باشگاه به وعده های خود در قبال باشگاه، کادر فنی و بازیکنان عمل نکرده است.
وی بیان کرد: تیم های شرکت کننده در مسابقات لیگ، باید مبلغی را به عنوان ورودی مسابقات به فدراسیون فوتبال پرداخت کنند اما مالک باشگاه تاکنون این مبلغ را واریز نکرده است.
مربی تیم فوتبال فراز آق قلا افزود: مالک باشگاه از فدراسیون تا شنبه هفته آینده مهلت خواست تا این مبلغ را پرداخت کند و اگر نتواند به این تعهد خود عمل کند ممکن است تنها نماینده فوتبال گلستان در این رقابت ها، از جدول کنار گذاشته شود.
شایسته ادامه داد: در ۳ بازی برگزار شده فصل، یک پیروزی و یک تساوی کسب کردیم اما مالک باشگاه بر خلاف قول های خود، پاداش پیروزی در این رقابت ها را پرداخت نکرد.
وی به دیگر دشواری های این تیم اشاره کرد و گفت: یکی از ملزومات تیم ها هنگام حضور در لیگ های کشوری، تامین البسه به تعداد کافی و چند دست لباس برای هر بازیکن است اما بازیکنان تیم فراز آق قلا، حتی از داشتن پیراهن دوم هم محروم اند.
مربی تیم فوتبال فراز آق قلا بیان کرد: در این شرایط سخت، یکی از مواردی که موجب دلگرمی بازیکنان و کادر فنی می شود، حضور هواداران هنگام برگزاری مسابقات خانگی است که متاسفانه این مورد هم به دلیل کمبود بودجه باشگاه، از بازیکنان دریغ شد.
شایسته افزود: در اولین بازی خانگی قرار بود در آق قلا به مصاف حریف خود برویم اما آماده نبودن خط کشی زمین مسابقه و ناتوانی باشگاه از پرداخت این هزینه ها، ما را مجبور کرد بر خلاف میل باطنی در گرگان از حریف خود میزبانی کنیم.
وی ادامه داد: بازیکنان تیم فراز چندین ماه در زمین چمن طبیعی آق قلا تمرین کرده بودند و به همین دلیل نتوانستند فوتبال مورد نظر و همیشگی خود را در برای حریف سوادکوهی در زمین مجهز به چمن مصنوعی گرگان به نمایش بگذارند و در پایان به کسب تساوی بدون گل رضایت دادند.
مربی تیم فوتبال فراز آق قلا گفت: کیفیت فنی تیم فراز با وجود جوانی بازیکنان و تجربه اندک حضور در مسابقات کشوری زیاد است و اگر بتوانیم بر مشکلات مالی غلبه کنیم، کسب مجوز صعود به مرحله دوم مسابقات امکان پذیر است.
شایسته عدم حضور سرمربی تیم در هنگام برگزاری تمرینات را ناشی از کمبودهای مالی دانست و گفت: محقق نشدن وعده مالک باشگاه، موجب شد سرمربی فقط هنگام برگزاری مسابقات تیم را همراهی کند که این شیوه شاید در بلندمدت آسیب های جدی را به کیفیت فنی تیم وارد کند.
تیم فوتبال فراز آق قلا در پایان هفته سوم لیگ دسته سوم فوتبال کشور با ۴ امتیاز در رده ششم جدول رده بندی گروه اول این رقابت ها قرار دارد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست