• تاریخ: 2018-12-31
  • شناسه خبر: 27700
  • 447 بازدید

طیبی:مسابقات اسکواش قهرمانی غرب آسیا ۳۰ بهمن در گرگان برگزار می شود

ارکین نیوز-مدیرکل ورزش و جوانان گلستان از برگزاری مسابقات اسکواش قهرمانی غرب آسیا در گرگان خبر داد. بهمن طیبی در ادامه برگزاری مسابقات بین‌المللی در استان گلستان اظهار کرد: مسابقات اسکواش قهرمانی غرب آسیا در تاریخ ۳۰ بهم ...

ارکین نیوز-مدیرکل ورزش و جوانان گلستان از برگزاری مسابقات اسکواش قهرمانی غرب آسیا در گرگان خبر داد.

بهمن طیبی در ادامه برگزاری مسابقات بین‌المللی در استان گلستان اظهار کرد: مسابقات اسکواش قهرمانی غرب آسیا در تاریخ ۳۰ بهمن در گرگان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: این مسابقات تا پنجم اسفندماه در گرگان اجرا خواهد شد و امیدواریم همانند دیگر مسابقات شاهد اتفاقات خوب برای ورزش استان باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان تاکید کرد: این چهارمین مسابقات بین‌المللی است که در سال جاری در گرگان برگزار خواهد شد و امیدواریم بتوانیم تا پایان حداقل سال یک مسابقه بین‌المللی دیگر را برگزار کنیم.

طیبی بیان کرد: مسابقات بین‌المللی ووشو، بسکتبال و والیبال ساحلی سه مسابقه‌ای بود که امسال در استان گلستان برگزار شد و با برگزاری این مسابقات در استان گلستان ثابت کردیم گلستان ظرفیت‌های بسیار بالایی در برگزاری مسابقات بین‌المللی دارد.

وی گفت: تلاش ما بر این است بتوانیم اتفاقات خوبی را برای ورزش استان رقم بزنیم و در این راستا از تمام ظرفیت‌های موجود استفاده خواهیم کرد.
“ورزش و جوانان گلستان”

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست