• تاریخ: 2020-04-15
  • شناسه خبر: 29682
  • 436 بازدید

طیبی:سمن های جوانان گلستان جزو بهترین سمن های کشور هستند

مدیر کل ورزش و جوانان گلستان در جشن مجازی هفته جوان گفت:سمن های جوانان گلستان جزو بهترین سمن های کشور هستند ببهمن طیبی در جشن مجازی که به مناسبت هفته جوان در خانه جوانان استان گلستان برگزار شد ضمن تبریک هفته جوان در خصوص ...

مدیر کل ورزش و جوانان گلستان در جشن مجازی هفته جوان گفت:سمن های جوانان گلستان جزو بهترین سمن های کشور هستند

ببهمن طیبی در جشن مجازی که به مناسبت هفته جوان در خانه جوانان استان گلستان برگزار شد ضمن تبریک هفته جوان در خصوص عملکرد جوانان وانجام فعالیت های مختلف طی سال گذشته اظهار کرد: مجمع جوانان و تشکل های مردم نهاد استان در طول سال برنامه های فاخر و برجسته را تولید کرده اند و به جرئت میتوانم بگویم که سمن های مردم نهاد استان جزو بهترین و فعال ترین سمن ها در کشور هستند.

وی ضمن تاکید بر اینکه جوانان در هر زمانی که احساس نیاز شده است پای کارآمده اند ادامه داد: فعالیت هایی که تا کنون به جوانان سپرده شده در قالب کار تیمی و بسیار منسجم انجام شده است و بسیار مورد مقبول مدیران کشوری و وزارت خانه بوده است که این موضوع نشئت گرفته از توانایی بالای جوانان گلستانی می باشد.

وی ادامه داد: جشنواره ملی ازدواج اقوام، برگزاری نشست مجمع ملی جوانان استان ها از سراسرکشور، برگزاری جشن نشاط و امید در هفته جوان سال گذشته، خدمت رسانی بی نظیر سمن ها در سیل سال ۹۸ و همچنین ارائه خدمات مختلف به مردم در روزهای شیوع ویروس کرونا از جمله اقدامات خوب سمن های جوانان می باشد.

طیبی با اشاره به منع ایجاد اجتماعات با توجه به شیوع ویروس کرونا تصریح کرد: برنامه های هفته جوان امسال با کمک معاونت جوانان در بستر فضای مجازی برگزار و فعالیت های خوبی نیز انجام شد.

وی تاکید کرد: یکی از اتفاقات مثبت که در سال های اخیر رخ داد حضور مجمع جوانان در ستاد ساماندهی امور جوانان و پیگیری و مطالبه گری آنان در موضوعات مختلف است.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و متضرر شدن باشگاه های ورزشی، طبق مصوبه وزارت ورزش اجاره اماکن ورزشی دولتی در اسفند ماه بخشیده و در فروردین ماه نیز در دست بررسی می باشد.

وی همچنین افزود: با برگزاری جلسات متعدد و طی توافق با صندوق کارآفرینی امید مقرر شد تسهیلات بانکی با سود بانکی حداقلی به باشگاه های ورزشی خصوصی دارای مجوز که به دلیل شرایط فعلی دچار ضرر شده اند بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون وام پرداخت شود/برنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست