• تاریخ: 2015-03-05
  • شناسه خبر: 2168
  • 1,613 بازدید

صعود امیدهای گمیشان به مرحله نیمه نهایی فوتبال ایران

ارکین نیوز:تانی کاظمی پور-گروه دوم مسابقات فوتبال امیدهای کشور با حضورشش تیم به میزبانی گمیشان برگزار شد که در پایان جوانان غیور این تیم به مرحله بعدی مسابقات امیدهای ایران صعود نمودند. این مسابقات با حضور تیم های ابوسلم ...

img54f006d05e527
ارکین نیوز:تانی کاظمی پور-گروه دوم مسابقات فوتبال امیدهای کشور با حضورشش تیم به میزبانی گمیشان برگزار شد که در پایان جوانان غیور این تیم به مرحله بعدی مسابقات امیدهای ایران صعود نمودند.

این مسابقات با حضور تیم های ابوسلم خراسان- هف سمنان-بهمن شیراز-عالی حرفه ای مشهد-کیش و امید گمیشان به مدت چهار روز در استادیوم قاندومی شهرستان بندر ترکمن برگزار گردید که بازیکنان باغیرت و مستعد امید گمیشان به همراه تیم عالی حرفه ای مشهد به مرحله بعدی این مسابقات راه یافتند.

در روز پایانی این مسابقات ابتدا تیم عالی حرفه ای مشهد بانتیجه ۲بریک بر هف سمنان غلبه کرد و در بازی دوم امیدهای گمیشان با توجه به بازی زیبای خود در مقابل بهمن شیراز،در ضربات پنالتی با نتیجه ۵به ۴ بهمن شیراز را از سد خود برداشتند و به همراه تیم عالی حرفه ای مشهد به مرحله بعدی صعود نمودند.
لازم به ذکر است که عبدالرئوف یلقی ،نوذر صحنه،عادل جمالی،بهرام صداقت،دایان کلته،جمشید شیخی،بهزاد دلیجه و مهران توکلی از آق قلا ، این تیم را در این مسابقات همراهی نمودند.

#ارکین نیوز این صعود را به ورزشکاران، ورزشدوستان ومردم خونگرم گمیشان تبریک می گوید.

  • کر - 2015-03-06 در 12:13 ق.ظ

    تبریک.تبریک ومبارک برترکمن صحرا

  • رحیم - 2015-03-06 در 12:14 ق.ظ

    من هم این افتخار را به مردم ترکمن صحرا و بخصوص کمیشان تبریک میگم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست