• تاریخ: 2015-07-26
  • شناسه خبر: 6563
  • 2,839 بازدید

شیرین ویژن فراز آق قلا در شاهرود اردو زد

ارکین نیوز-تیم فوتبال شیرین ویژن فراز آق قلا (شهدای آق قلا)جهت دیدار تدارکاتی به مدت دو روز در شهرستان شاهرود اردو زد. این تیم که نماینده استان گلستان در مسابقان لیگ دسته ۳کشور می باشددو دیدار تدارکاتی را در این شهرستان ...

ارکین نیوز-تیم فوتبال شیرین ویژن فراز آق قلا (شهدای آق قلا)جهت دیدار تدارکاتی به مدت دو روز در شهرستان شاهرود اردو زد.

این تیم که نماینده استان گلستان در مسابقان لیگ دسته ۳کشور می باشددو دیدار تدارکاتی را در این شهرستان انجام داند که حاصل آن یک برد ویک مساوی بود.

در روز اول ابتدا تیم آق قلا در زمین چمن عالی دانشگاه آزاد این شهر به مصاف تیم منتخب دانشگاه آزاد استان سمنان رفت که این بازی با نتیجه مساوی ۲-۲ به و با گلهای یگن محمدگلی پور و بهمن لگزایی به پایان رسید.

در روز دوم آق قلا با منتخب شاهرود دیدار کرد که این بازی با نتیجه ۴-۳ با برتری مهمان به پایان رسید. در دقایق اول بازی ابتدا با گل زیبای عبدالرئوف یلقی تیم مهمان پیش افتاد و در ادامه بازی یگن محمد گلی پور،احد میزاعلی و منصور قلی خانی دیگر گلهای زیبای این تیم را به ثمر رساندند و سه گل نیز از حریف خود دریافت نمودند..
اسامی بازیکنان تیم آق قلا
یگن محمد گلی پور-جلال نیک خوی سید-پویا مقصود لو-عبدالرحیم جعفری چوگان-عبدالاحد میزاعلی- عبدالرئوف یلقی-منصور قلی خانی-غفار عاشورپور-طالب اسماعیلی–کریم شایسته-احدکلته-صفا آتابای-مظفرکر-ایلیادکر-دوست محمدشیردل-قاسم مقصودی–بهمن لگزایی مفرد و…..
مدیر:محمد باقر عباسی سرپرست:تانی کاظمی پور مربیان:سید مجتبی حسینی،عبدا…شایسته ومحمدناصری تدارکات:غلامعلی ناصری
IMG_۲۰۱۵۰۷۲۳_۱۶۳۰۱۰

DSC_0079IMG_20150725_112927

  • آق قلایی - 2015-07-26 در 9:50 ق.ظ

    برای این تیم خوب قهرمان شهرمان در مسابقات آتی که پیش رو دارد آرزوی موفقیت را داریم //امیدواریم که با تمرینهای مستمر وخوبی که مربیان برای اماده سازی در نظر گرفتنند انشاالله باعث گرفتن نتایج خوب در مسلبقات رسمی برای این تیم خوب بشود //انشا الله//

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست