• تاریخ: 2015-11-02
  • شناسه خبر: 10026
  • 756 بازدید

تساوی شیرین فراز آق قلا با سوادکوه /نارضایتی فوتبالدوستان آق قلایی از انتقال بازی به گرگان!

ارکین نیوز-هفته دوم از سری مسابقات لیگ دسته سوم کشور، یک دیدار در ورزشگاه آزادی گرگان بین تیم های شیرین فراز آق قلا و سوادکوه برگزار شد که در پایان دو تیم به نتیجه مساوی صفربر صفر رضایت دادند. به گزارش خبرنگار ارکین نیوز ...

ارکین نیوز-هفته دوم از سری مسابقات لیگ دسته سوم کشور، یک دیدار در ورزشگاه آزادی گرگان بین تیم های شیرین فراز آق قلا و سوادکوه برگزار شد که در پایان دو تیم به نتیجه مساوی صفربر صفر رضایت دادند.

به گزارش خبرنگار ارکین نیوز،با توجه به اینکه قرار بود این بازی در آق قلا برگزار شود ولی بنا به لایلی به گرگان انتقال یافت و باعث ناراحتی شهروندان گردید.

یکی از شهروندان آق قلایی گفت:مدیر عامل و مربیان تیم قبلا از انجام کلیه بازیهای شیرین فراز در آق قلا خبردادند ولی امروز و در اولین بازی خانگی خود با وجود بهترین زمین چمن ، این بازی در گرگان انجام گردید.

م.صحنه نیز افزود:شنیده شده که مالک تیم و اسپانسر باهم به مشکل برخورد کردند که این اختلاف آنها باعث نگرانی شهروندان و فوتبالدوستان آق قلایی شده است.

فریدون یلقی رییس اداره ورزش شهرستان آق قلا به وجود مشکلاتی بین صاحب امتیاز و اسپانسر این تیم اشاره نمود و گفت:با توجه به بارندگی چند روزه در آق قلا و نامساعد بودن زمین،این مسابقه به چمن مصنوعی آزادی گرگان انتقال یافت.

وی افزود:مسئولین تیم شیرین فراز به تعهدات خود نسبت به قرارداد انعقادی عمل کنند و بازیهای این تیم را در شهر آق قلا برگزار نمایند.

عبدا… شایسته مربی تیم شیرین فراز آق قلا نیز نامساعد بودن زمین و آماده نبودن نیکمت ذخیره ها را علت اصلی انتقال بازی به گرگان عنوان نمود و افزود: انشاا… در بازیهای آینده با برطرف کردن مشکلات زمین آق قلا کلیه بازیهای خود را ذر اینجا برگزار خواهیم کرد…

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست