• تاریخ: 2015-11-12
  • شناسه خبر: 10441
  • 747 بازدید

شیرین فراز آق قلا در سراشیبی سقوط

ارکین نیوز-تیم فوتبال شیرین فراز آق قلا نماینده استان در مرحله نخست لیگ سه کشور روزهای بدی را تجربه میکند بطوریکه در سومین بازی خود در قوچان عصر دیروز دو بر صفر مغلوب میزبان خود شده است. تیم شیرین فراز آق قلا یا همان شهد ...

ارکین نیوز-تیم فوتبال شیرین فراز آق قلا نماینده استان در مرحله نخست لیگ سه کشور روزهای بدی را تجربه میکند بطوریکه در سومین بازی خود در قوچان عصر دیروز دو بر صفر مغلوب میزبان خود شده است.

تیم شیرین فراز آق قلا یا همان شهدای آق قلا قهرمان سال قبل لیگ برتر که این روزهای با مشکلات عدیده ای رو برو هست در روزهای گذشته آبستن خبرهای بدی برای علاقه مندان خود بوده است ، تیمی که روز قبل از سفر به قوچان بازیکنان تصمیم میگیرند که به این بازی نروند و در آخرین لحظات و فقط بخاطر زحمات عبدالله شایسته با ماشین های شخصی عازم قوچان می شوند .

از مشکلات دیگر این روزهای شیرین فراز که یکی دو تا نیست می توان به صادر نشدن کارت بازی چند تن از ستارهای جوان و آینده دار بومی تیم بدلایل نامشخص ، پرداخت نشدن پیش پرداخت های بازیکنان ، نداشتن لباس مسابقه (تیم در سه بازی گذشته با همان لباس ابتدایی تمرین به میدان رفته است) و … اشاره کرد.

بد بسته شدن تیم از همان ابتدا مشخص بود روز ۱۶ شهریور وقتی ترکمن فوتبال در یک خط نوشت این تیم ستارهای سال قبل خود را از دست داده است و از شواهد پیداست که جایگزین های مناسبی ندارد به مذاق خیلی از دوستان خوش نیامد ولی تیمی که منصور قلیخانی ، احد میرزاعلی ، نجیب کوچکی ، جلال نیک خوئی ، را از دست می دهد و نمی تواند دیگر بازیکنان توانا و جوان منطقه همچون احمد میرزاعلی ، ستار اونق ، عزیز قاضیلار ، عزت الله گلی و … به آن تیم اضافه کند قطعا با بازیکنان غیر بومی و ناشناخته که هیچ شناخت و هماهنگی هم از هم ندارند بسته شود نتیجه گیری برایش سخت خواهد شد.

روزی که شهدا آق قلا قهرمان قدرتمند لیگ برتر استان شد همه ما با خوشحالی در خیال خود سیر میکردیم که سال بعد شهدا با داشته های خوب خود و اضافه کردن دیگر بازیکنان خوب منطقه یک تیم بومی بسیار پرقدرت خواهد شد و می تواند به راحتی از مرحله نخست صعود کند و نماینده شایسته ای برای ترکمن صحرا باشد ولی حیف ..

منصور قلیخانی ، احد میرزاعلی ، نجیب کوچکی ، جلال نیک خوئی ، رحیم چوگان ، غفار عاشور پور ، یگن محمد گلی ،عادل جمالی ، کریم شایسته ، محمد عمرانی حال به این بازیکنان اضافه کنید صمد توکلی ، حاج غفور میرزاعلی ، احمد میرزاعلی ، ستار اونق ، عزیز قاضیلار ، عزت الله گلی ، رئوف یلقی ،محمد ایری و خیلی از خوبهای منطقه که شاید ترکمن فوتبال اکنون حضور ذهن نداشته باشد..آیا این تیم توانایی صعود به لیگ دو کشور را نداشت ؟؟

به همه این تفاسیر و به قول ارکین نیوز (تانی کاظمی پور)واقعا این جوانان آینده ساز فوتبال این استان چه گناهی کردند که برای شهر خود زحمت می کشند و با نداری ها می سازنند ولی آخرش هیچ….

اداره ورزش شهرستان،هیات فوتبال استان و شهرستان هرچه زودتر مشکلات پیش آمده برای این تیم را حل کنندتا این آینده داران با فراق باز راهی مسابقات شوند…ماهی را هروقت از آب بگیری تازه است…
ترکمن فوتبال

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست