• تاریخ: 2020-12-11
  • شناسه خبر: 30458
  • 548 بازدید

شهرداری گنبد امیدوار به پیروزی در دو دیدار پیش‌رو

ارکین نیوز-تیم شهرداری گنبدکاووس به پیروزی در دو دیدار پیش رو در لیگ برتر والیبال امیدوار است و سرمربی این تیم انتظار دارد انتقادها کارشناسی شده باشد.   رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور، روزهای شنبه و دوشن ...

ارکین نیوز-تیم شهرداری گنبدکاووس به پیروزی در دو دیدار پیش رو در لیگ برتر والیبال امیدوار است و سرمربی این تیم انتظار دارد انتقادها کارشناسی شده باشد.

 

رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور، روزهای شنبه و دوشنبه هفته آینده در تهران پیگیری می‌شود که تیم شهرداری گنبدکاووس شنبه با شهرداری قزوین (تیم یازدهم جدول) و دوشنبه با آذرباتری ارومیه (تیم چهاردهم جدول) دیدار خواهد کرد.

شهرداری گنبدکاووس اکنون با ۱۱ بازی، سه برد، هشت باخت و ۹ امتیاز در مکان دهم جدول قرار دارد و امیدوار است با پیروزی در دو دیدار پیش رو وضعیتش در جدول را بهبود ببخشد.

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم، اظهار داشت: ما یک ماه قبل در رده دوازدهم جدول بودیم اما اکنون در رده دهم قرار داریم، روحیه خوبی داشتیم اما برخی برای بر هم زدن آرامش تیم شیطنت کردند.

عظیم جزیده افزود: ما در دو دیدار اخیر مقابل تیم‌های قدرتمند شهرداری ورامین و شهرداری ارومیه شکست خوردیم که چندین برابر ما هزینه کرده‌اند و البته چند بازیکن را به دلیل سرماخوردگی در اختیار نداشتیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه احسان دانش دوست و موسی سخاوی به تمرینات ما برگشته‌اند و بنیامین ایگدری و ادریس دانشفر هم آماده هستند و تیم باروحیه و سرحالی در اختیار داریم.

وی اضافه کرد: در یک هفته اخیر تمرینات خوبی انجام دادیم و برای نخستین بار با تیم کامل در مسابقات حاضر می‌شویم و امیدواریم در هر دو دیدار پیش رو پیروز شویم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس با بیان اینکه به هیچ وجه دنبال بهانه نیستیم، گفت: سیاست باشگاه در این فصل نتیجه گیری نبوده و مردم هم باید بدانند که جوانگرایی و بومی گرایی در تیم شکل گرفته و تیم متفاوتی نسبت به فصل گذشته روانه مسابقات کرده‌ایم.

جزیده افزود: افرادی که در راس والیبال حضور دارند باید به توسعه این ورزش فکر کردند و بین اهالی والیبال فاصله نیاندازند، ما انتظار داریم انتقادها کارشناسی شده باشد و من هم پاسخ کارشناسی خواهم داد.

وی با بیان اینکه در این مدت پاسخ خیلی‌ها را ندادم، بیان داشت: من به دنبال توسعه والیبال شهرم هستم و برای پول مربیگری نمی‌کنم زیرا صد برابر این پول را خارج از والیبال در می‌آورم، من برای شخصیت خودم ارزش قائل هستم و اگر هدف باشگاه نتیجه گیری بود هدایت تیم را قبول نمی‌کردم.

جزیده خاطرنشان کرد: خوشبختانه هیچ مشکلی در باشگاه وجود ندارد و هدفی که مجموعه ترسیم کرده را دنبال می‌کنیم و با ذهنیت قوی و همدلی امیدوار به روزهای خوب هستیم.

وی یادآور شد: ۷۰ درصد بازیکنان ما تا به حال در لیگ برتر بازی نکرده‌اند و اگر چند بازیکن با تجربه نداشتیم اصلا نباید در لیگ برتر شرکت می‌کردیم، ما باید تیمی که تلفیقی از بازیکنان جوان و بی تجربه و بازیکنان باتجربه است را مدیریت کنیم.

وی در پایان گفت: با این بودجه نتیجه گرفتن منطقی نیست اما ایمان دارم که این بازیکنان جوان پنج سال دیگر زبانزد خاص و عام می‌شوند و باید در این مسیر صبور باشید/تسنیم