• تاریخ: 2015-03-15
  • شناسه خبر: 2463
  • 772 بازدید

شهدای آق قلا قهرمان دو جام فوتبال گلستان در آستانه کناره گیری از مسابقات کشوری/آیا حق بازیکنان این است؟

ارکین نیوز-تیم فوتبال شهدای آق قلا با درخشش در مسابقات فوتبال گلستان برای اولین بار در تاریخ فوتبال این شهرستان قهرمان دو جام لیگ برتر و حذفی در ۹۳ شد. این تیم که در سال ۹۴ نماینده فوتبال استان گلستان در دو جام حذفی و لی ...

Picture 957
ارکین نیوز-تیم فوتبال شهدای آق قلا با درخشش در مسابقات فوتبال گلستان برای اولین بار در تاریخ فوتبال این شهرستان قهرمان دو جام لیگ برتر و حذفی در ۹۳ شد.

این تیم که در سال ۹۴ نماینده فوتبال استان گلستان در دو جام حذفی و لیگ ۳ کشور می باشد با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کند که حمایت جدی مسئولین امر به ویژه اداره ورزش و جوانان شهرستان آق قلا را می طلبد..

محمدباقر عباسی مدیریت این تیم که با مشکلات فراوان و هزینه شخصی توانسته این تیم را قهرمان استان کند الان دست تنهاست و کمک متولیان ورزش استان وشهرستان را در ادامه راه که دشوار بوده خواستار است.

وی می گوید: از وقتی که قهرمان استان شدیم بدنبال اسپانسر بوده تا در مسابقات کشوری حضور چشمگیر داشته باشیم ولی متاسفانه مسئولین امر هیچگونه حمایتی نکرده ومیگوید:باشگاه شخصی است و خود مدیر و اعضای تیم باید هزینه اش را پیدا کنندو برای من قهرمانی مهم نیست.

عباسی از مسئولین شهر بسیار گله مند بوده و افزود:من از شهر دیگری برای این تیم و شهر خدمت می کنم ولی مسئولین شهرستان برای شهر خودشان دلسوزی نمی کنندو با توجه به مراجعه چندین باره ، هیچگونه همکاری و حمایتی از این تیم نکرده اند.

وی اضافه کرد:از شهردار آق قلا کمال تشکر را دارم که هر بار پیشش رفتیم در حد توان خود دست ما را گرفته است.مدیر تیم فوتبال شهدای آق قلا گفت: اگر مسئولین شهر از این تیم حمایت نکنند و اسپانسری برای این تیم پیدا نکنند امتیاز آن به شهرهای دیگر که اعلام آمادگی کردند واگذار می شود.
هیات تحریریه ارکین نیوز

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست