• تاریخ: 2016-06-01
  • شناسه خبر: 18178
  • 1,190 بازدید

سه آق قلایی فینالیست والیبال ساحلی کشور شدند

ارکین نیوز-تیم‌های فینالیست مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور در آق قلا مشخص شدند. مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی، ظهر چهارشنبه در آق قلا به پایان رسید و تیم‌های هتل کانیار علی آبا ...

ارکین نیوز-تیم‌های فینالیست مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور در آق قلا مشخص شدند.

مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی، ظهر چهارشنبه در آق قلا به پایان رسید و تیم‌های هتل کانیار علی آباد کتول و اوج رامسر (۲) به دیدار نهایی راه یافتند.

در مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها تیم هتل کانیار علی آباد کتول با ترکیب وکیلی و قریشی با نتیجه دو بر یک تیم اوج رامسر (۱) متشکل از قلیپوری و نائینی را شکست داد و به فینال راه یافت.

در دیگر دیدار این مرحله نیز تیم اوج رامسر (۲) با ترکیب پورعسگری و میرزاعلی با حساب دو بر صفر تیم مبل عطا آباد متشکل از سنسبلی و توکلی را از پیش رو برداشت و راهی فینال شد.

بدین ترتیب دیدار فینال راس ساعت ۱۸ امروز (چهارشنبه) میان تیم‌های هتل کانیار علی آباد کتول و اوج رامسر (۲) برگزار می‌شود و ساعت ۱۷ نیز تیم‌های مبل عطا آباد و اوج رامسر (۱) دیدار رده بندی را برگزار می‌کنند.

همچنین راس ساعت ۱۶ امروز (چهارشنبه) تیم‌های دانشگاه آزاد علی آباد کتول و هیئت والیبال چالوس برای کسب مقام پنجم و تیم‌های شرکت گردشگری ترکمن دیار و آکادمی شهیدان شهمیری برای کسب مقام هفتم به مصاف هم خواهند رفت.

مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی با حضور ۳۲ تیم از ۱۰ خرداد در آق قلا آغاز شده و ۱۲ خرداد به پایان می‌رسد/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست