• تاریخ: 2018-01-03
  • شناسه خبر: 24986
  • 354 بازدید

سرمربی شهرداری ورامین: سرویس های قدرتی نقطه قوت تیم والیبال هاوش بود

ارکین نیوز- سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین گفت: بازی خیلی سختی در مقابل تیم هاوش گنبد داشتیم و یکی از نقاط قوت این تیم سرویس های قدرتمند آن بود که دریافت این گونه ضربات را برای بازیکنان ما تا حدودی سخت کرده بود. محمد ...

ارکین نیوز- سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین گفت: بازی خیلی سختی در مقابل تیم هاوش گنبد داشتیم و یکی از نقاط قوت این تیم سرویس های قدرتمند آن بود که دریافت این گونه ضربات را برای بازیکنان ما تا حدودی سخت کرده بود.

محمد ترکاشوند چهارشنبه شب پس از پایان بازی در مقابل هاوش گنبد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: از همین رو در خیلی مواقع نتوانستیم توپ های مناسبی به اسپک زن های تیم برسانیم.
وی افزود: بازی از تمام جهات زیبا بود اما از تیم داوری گله مندیم زیرا زمانی که مسابقه به صورت پایاپای دنبال می شود یک اشتباه داوری میتواند خیلی تاثیرگذار باشد، هرچند ما امروز چیزی بیشتر از یک اشتباه دیدیم.
سرمربی شهرداری ورامین افزود: کیوان عابدزاده جزو داوران خوب این رشته محسوب می شود ولی در قضاوت این داور در مقابل تیم اردکان یزد هم چنین وضعیتی پیش آمد تا حدی که بازیکنان مارا اخراج کردند.
ترکاشوند افزود: از فدراسیون می خواهم اگر داوری نمی تواند در چنین سطحی حضور یابد، با تصمیمات بهتر جلوی اتفاقات اینچنینی را بگیرد.
سرمربی شهرداری ورامین همچنین گفت: بازیکنان ما پس از بازی مقابل تیم سرمایه و باخت در آن، واقعا خسته بودند و تمرکز لازم را نداشتند هرچند که در هر گیم ما پیشتاز بودیم ولی حضور تماشاگران پرشور گنبدی هم به تیم هاوش کمک کرد تا بازیکنان ما با فقدان تمرکز لازم، بیشتر اشتباه کنند.
سرمربی تیم والیبال هاوش گنبدکاووس هم در پایان این بازی گفت: در این بازی تیم ما محکوم به برد بود و از بازیکنان هم خواسته بودیم همه تلاش خود را به کار ببرند تا به سه امتیاز بازی دست پیدا کنند.
رامین بابایی خاطرنشان کرد: خوشحالم که اراده آهنین والیبالیست های تیم هاوش این نتیجه را رقم زد.
وی یادآور شد: با کسب سه امتیاز این بازی جایگاه خود را در جدول ارتقا دادیم اما باید این را نیز در نظر داشته باشیم بازی با شهرداری ورامین برای ما تمام شد.
وی افزود: از فردا می کوشیم تا در بازی بعدی هم کسب نتیجه کنیم و دل هواداران خود را که در هر شرایطی ما را تنها نگذاشتند، شاد کنیم.
به گزارش ایرنا، تیم والیبال هاوش گنبد در هفته پانزدهم والیبال لیگ برتر مردان کشور ، چهارشنبه شب موفق شد در خانه خود تیم والیبال شهرداری ورامین را با نتیجه سه بر یک شکست دهد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست