• تاریخ: 2021-04-21
  • شناسه خبر: 31146
  • 626 بازدید

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس انتخاب شد

ارکین نیوز- باتوجه به اهمیت جایگاه سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس و پس از جلسات متمادی و بررسی گزینه های مختلف امروز اعضای شورای اسلامی برای انتخاب سرمربی تیم به توافق رسیدند.   طاهر قره داشلی، به عنوان سرمربی ...

ارکین نیوز- باتوجه به اهمیت جایگاه سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس و پس از جلسات متمادی و بررسی گزینه های مختلف امروز اعضای شورای اسلامی برای انتخاب سرمربی تیم به توافق رسیدند.

 

طاهر قره داشلی، به عنوان سرمربی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گنبدکاووس در فصل پیش رو برای هدایت تیم در رقابت‌‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌‌های کشور انتخاب شد.

در جلسه امروز اعضای شورای اسلامی شهر گنبدکاووس «طاهر قره داشلی» از پیشکسوتان والیبال گنبد کاووس، با اکثریت آرا به عنوان سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد انتخاب و جایگزین عظیم جزیده شد.

اعضای شورای اسلامی، شهردار و مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گنبدکاووس از زحمات و تلاش‌های فراوان عظیم جزیده سرمربی سابق تیم نیز قدردانی و تشکر کردند.

قره داشلی سابقه سرمربیگری تیم والیبال جواهری گنبد و قهرمانی با این تیم را در رقابت های دسته یک والیبال کشور در سال ۱۳۹۰ در کارنامه دارد/ترکمن نیوز