• تاریخ: ۱۳۹۶-۰۷-۱۵
  • شناسه خبر: 24075
  • 152 بازدید

سردار آزمون و تقلید از زلاتان در تمرین تیم ملی(عکس)

ارمین نیوز-مهاجم جوان تیم ملی که بارها اعلام کرده از مقایسه با دیگر مهاجمان فراری است، اینبار در تمرین تیم ملی به تقلید حرکت مهاجم سوئدی صاحبنام پرداخته است. سردار آزمون، مهاجم جوان تیم ملی که این روزها به شدت از سوی رسا ...

01245529

ارمین نیوز-مهاجم جوان تیم ملی که بارها اعلام کرده از مقایسه با دیگر مهاجمان فراری است، اینبار در تمرین تیم ملی به تقلید حرکت مهاجم سوئدی صاحبنام پرداخته است.

سردار آزمون، مهاجم جوان تیم ملی که این روزها به شدت از سوی رسانه‌های روسی و هواداران روبین کازان تحت فشار قرار دارد، با روحیه بالا در اردوی تیم ملی ایران حاضر است. آزمون که یکی از برترین گلزنان حاضر در اردوی تیم ملی در کنار انصاریفرد و رضا قوچان نژاد محسوب می‌شود، اینبار خود را مهیای رقابت برابر تیمی اروپایی که البته آشنایی خوبی از آنها دارد می‌کند.

مهاجم شماره ۲۰ تیم ملی که در روزهای اوج و موردتوجه بودن خود بارها نسبت به این مقایسه که در خصوص او و زلاتان ایبراهیمویج می‌شود دوری کرده و اعلام می‌کند دوست ندارد با کسی مقایسه شود، اینبار در تمرین تیم ملی به سبک این مهاجم صاحبنام سوئدی به ضربات تکواندو علاقه خود را نشان داده است.
01245530
تیم ملی ایران با روحیه فوق العاده بابت صعود زودهنگام به جام جهانی روسیه خود را مهیای آماده سازی این رقابت‌ها می‌کند و کارلوس کی‌روش نیز با بهره گیری از روحیه بالای شاگردانش امیدوار به کسب موفقیت در ادامه مسیر تیمش است/ورزش۳
01245531

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *