• تاریخ: ۱۳۹۶-۰۷-۲۲
  • شناسه خبر: 24156
  • 73 بازدید

سردار آزمون: شک نکنید به فرم خوب قبلی باز میگردم

ارکین نیوز-مهاجم گنبدی تیم ملی ایران ابراز امیدواری کرد بتواند دوباره به همان فرم خوب خود بازگردد.دو تیم ملی ایران و روسیه در حالی سه‌شنبه برابر هم به میدان رفتند که همه نگاه‌ها معطوف به «سردار آزمون» بود؛ بازیکن تیم روب ...

01239522

ارکین نیوز-مهاجم گنبدی تیم ملی ایران ابراز امیدواری کرد بتواند دوباره به همان فرم خوب خود بازگردد.دو تیم ملی ایران و روسیه در حالی سه‌شنبه برابر هم به میدان رفتند که همه نگاه‌ها معطوف به «سردار آزمون» بود؛ بازیکن تیم روبین کازان در حالی در ورزشگاه کازان به میدان رفت که همه هواداران او را به خوبی می‌شناختند و بازهای خوبش در روستوف را به یاد ‌آودند.

«سردار آزمون» درباره بازی با روسیه و انتقادهایی که به او شده، گفت: من نقد را می‌پذیرم و به منتقدانم احترام می‌گذارم. طبیعی است که نظرات مختلفی وجود داشته باشد ولی به نظر من بهترین نظر را درباره یک بازیکن، سرمربی می‌دهد و سرمربی باید از بازیکنش راضی باشد.

او ادامه داد: هر بازیکنی فراز و نشیب دارد ولی من مطمئنم که با تمرکز کامل و حمایت هواداران دوباره به همان شرایط خوب قبل باز می‌گردم و می‌توانم روند گلزنی‌هایم را در رده باشگاهی از سر بگیرم.«آزمون» از زمانی که از روستوف به روبین کازان بازگشته نتوانسته برای این تیم گلزنی کند و این فصل تنها یک پاس گل برای تیمش ساخته است ولی در رده ملی همچنان گلزن نخست تیم ملی ایران است.

او در پاسخ به این سوال که ستاره تیم ملی ایران است، گفت: تمام بازیکنان ما ستاره هستند. از درون دروازه تا خط حمله همه بازیکنان ستاره تیم هستند. وظیفه ما این است که در تمرینات بهترین عملکرد را داشته باشیم تا به تیم ملی برسیم و در ترکیب قرار بگیریم/گلشن مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *