• تاریخ: 2016-07-24
  • شناسه خبر: 19510
  • 1,011 بازدید

سردار آزمون اولین فوتبالیست گلستانی حاضر در لیگ قهرمانان اروپا

ارکین نیوز-کمیته انضباطی فدراسیون بین المللی فوتبال اعلام کرد که سردار آزمون فوتبالیست ایرانی و گلستانی تیم روستوف روسیه می تواند این تیم را در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا در سال جاری همراهی کند. به گزارش روز شنبه ایرنا و ...

ارکین نیوز-کمیته انضباطی فدراسیون بین المللی فوتبال اعلام کرد که سردار آزمون فوتبالیست ایرانی و گلستانی تیم روستوف روسیه می تواند این تیم را در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا در سال جاری همراهی کند.

به گزارش روز شنبه ایرنا و پس از شکایت و فراز و نشیب ها بین دو باشگاه روبین کازان و روستوف روسیه برای در اختیار گرفتن سردار آزمون فوتبالیست گلستانی، فیفا به سود مهاجم گنبدی تیم ملی ایران رأی داد.

ابتدا فدراسیون فوتبال روسیه به حضور این مهاجم ایرانی در تیم شهر کازان رأی داده بود، اما فیفا رأی نهایی را صادر کرد که بر اساس آن سردار آزمون بازیکن روستوف محسوب می شود.

این بازیکن ایرانی که ۱٫۵ فصل اخیر را به صورت قرضی از روبین کازان در روستوف سپری کرده بود، طبق بندهای توافق نامه سال گذشته می توانست با پرداخت ۲٫۵ میلیون یورو رضایت نامه اش را از کازانی ها بگیرد.

با تغییر مدیریت در باشگاه روبین کازان، مدیران جدید سعی داشتند این توافق نامه را نقض کرده و سردار آزمون را تا پایان قراردادش حفظ کنند و حتی پس از حضور این بازیکن در تمرینات روستوف از او به فدراسیون روسیه شکایت کردند که برنده رأی هم بودند، اما پیگیری های آزمون و باشگاه روستوف از طریق فیفا، روبین کازانی ها را ناکام گذاشت.

فیفا رأی نهایی خود را به حضور سردار آزمون در روستوف داده و جدایی از روبین کازان را قانونی دانسته است که بر همین اساس نام این بازیکن در لیست روستوف برای لیگ قهرمانان اروپا نیز قرار گرفته است.

روستوف که با هدایت قربان بردیف، سردار آزمون و سعید عزت اللهی را در اختیار دارد، در مرحله دوم پلی آف لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف اندرلشت بلژیک برود.

بر این اساس آزمون اولین گلستانی است که در این رقابت ها به میدان خواهد رفت.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست