• تاریخ: 2015-07-15
  • شناسه خبر: 6099
  • 778 بازدید

سردار، قربانی اختلافات روستوف و روبینکازان/ آزمون یک سال بیرون خواهد ماند؟

ارکین نیوز-به گزارش سایت «بیزینس گازتا» روسیه با بالا گرفتن اختلافات دو باشگاه روبین‌کازان و روستوف ممکن است سردار آزمون قربانی این اختلافات شود. این سایت روسی در گزارشی با اشاره به انتقال سزار ناباس اسپانیایی از روبین‌ک ...

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-07-14 07:10:57Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-07-14 07:10:57Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com


ارکین نیوز-به گزارش سایت «بیزینس گازتا» روسیه با بالا گرفتن اختلافات دو باشگاه روبین‌کازان و روستوف ممکن است سردار آزمون قربانی این اختلافات شود.

این سایت روسی در گزارشی با اشاره به انتقال سزار ناباس اسپانیایی از روبین‌کازان به روستوف نوشت: به نظر می‌رسد قربان بردیف، سرمربی سابق روبین و سرمربی فعلی روستوف قصد دارد ترکیب تیم خود در روبین‌کازان را حالا در روستوف گرد هم آورد و همین موضوع با خشم مسئولان روبین‌کازان روبه‌رو شده است.
ناباس به مسئولان و سرمربی روبین گفته بود قصد دارد فوتبال روسیه را به مقصد MLS ترک کند اما پس از گرفتن رضایتنامه سر از تیم روستوف درآورده و حالا به نظر می‌رسد این سرنوشت در انتظار سردار آزمون است.
آزمون که از ابتدای فصل در هیچ یک از تمرینات و حتی اردوی روبین‌کازان حضور نیافته، اخیراً روی اینستاگرام خود پست‌هایی را منتشر کرده که او را در حال تمرین بوکس و بازی بسکتبال در محل باشگاه روستوف نشان می‌دهد که این موضوع خشم بیشتر مسئولان روبین‌‌کازان را به همراه داشته چرا که آزمون ۲ سال دیگر با روبین‌کازان قرارداد دارد و به جای حضور در تمرینات این تیم به باشگاه روستوف رفته است.
سایت «بیزینس گازتا» روسیه در ادامه با اشاره به روابط تیره قربان بردیف سرمربی روستوف و این باشگاه با روبین‌کازان نوشت: قسمت غم‌انگیز ماجرا اینجاست که باشگاه روبین‌کازان می‌تواند همه چیز را تحت تأثیر قرار دهد و حتی به قیمت کنار گذاشتن سردار آزمون اجازه حضور این بازیکن را در روستوف ندهد که البته پایان این ماجرا هیچ برنده‌ای نخواهد داشت و با زیان مالی روبین‌کازان نیز همراه خواهد شد.

@او بازیکن روبین‌کازان است
باشگاه روستوف:‌آزمون حق تمرین با ما را ندارد
الکساندر شیکونوف، معاون مدیرعامل باشگاه روستوف به جنجال‌های به پا شده درخصوص حضور سردار آزمون مهاجم روبین‌کازان در باشگاه روستوف واکنش نشان داد. شیکونوف درخصوص وضعیت سردار آزمون گفت: ما قطعاً قصد داریم سردار آزمون را یک‌ سال دیگر از روبین‌کازان قرض بگیریم اما او اکنون به هیچ وجه حق تمرین با تیم ما را ندارد چرا که او بازیکن باشگاه دیگری است و با روبین‌کازان قرارداد دارد.
این در حالی است که فیلم‌های قرار گرفته روی اینستاگرام شخصی سردار آزمون او را در حال بازی و تفریح در محل باشگاه روستوف نشان می‌دهد. آزمون که نیم‌فصل دوم فصل قبل به صورت قرضی به روستوف رفته بود، باید از ۳۰ می (بیش از ۴۰ روز قبل) خود را به باشگاه روبین‌کازان معرفی می‌کرد اما به جای رفتن به روبین سر از باشگاه روستوف درآورده است.
روزنامه خبرورزشی

  • لینچان - 2015-07-15 در 8:21 ق.ظ

    امیدواریم که مهاجم تیم ملی کشورمان بتواند این فص را بازی کند برای اینکه تیم ملی در راه اماده سازی خود به مسابقات جام جهانی۲۰۱۸روسیه وجام ملتهای اینده اسیا است/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست